Problem z grą Counter Strike 1.6 - fpsy

Witam mam problem z grą counter strike 1.6

Problem polega na tym że grając spadają mi nagle fps’y co powoduje straszne zacinanie się gry

ustawiłem sobie fps_max 60 poniewaz jak mam 101 ustawione jest tak samo…myslalem ze takie ustawienie cos da ale jednak nic

co powoduje ten problem ??

podam jeszcze parametry mojego PC

procesor amd ahtlon 64bit x2 dual core 6000+

grafika geforce gtx560SE

płyta głowna asus m2v-tvm

pamięc ram 4gb

zasilacz 500W

Jakiej marki masz zasilacz?

Próbowałeś zainstalować starsze bądź nowsze sterowniki do karty graficznej?

Pobierz np. program HWMonitor i wklej zdjęcie przedstawiające temperatury podczas normalnej pracy jak i pod obciążeniem (z włączoną grą bądź benchamarkiem).

Jaki renderer w grze ustawiony? Software?

Fervi

OpenGL ustawiony

Jeśli to Windows to lepiej na Direct3D

Fervi

lagi-t533306.html

to co mowisz to jeszcze bardziej spadają fpsy …

To oryginalna wersja gry?

Nie czytasz ze zrozumieniem.

Płynność gry zależy od wielu czynników. Począwszy od serwera gdzie „stoi” gra na stabilności pracy Twojego komputera skończywszy. Czy jest to serwer dedykowany czy hostowany? Ilu jest graczy na serwerze i z jakim pingiem (proszę mi tu nie pisać, że ping nie ma wpływu na płynność gry, bo ma i to duży a zwłaszcza na zachowanie się serwera gdzie stoi gra)? Jakie i ile procesów pracuje Ci w tle podczas gry? Czy może przypadkowo nie są to procesy update online? Jaką masz prędkość dosyłową oraz ping u swojego operatora usługi Internetowej oraz jako masz prędkość odsyłkową? Czy masz wgrane jakieś komendy dla podwyższenia fps’ów lub też czy pobierałeś może ostatnio jakąś autorską modyfikację lokacji, na której grasz? Czy problem dotyczy tylko Counter-Strike czy też innych gier online?

Programy, które podałem w tamtym temacie służą do wyłączenia zbędnych procesów pracujących w tle podczas gry na Twoim komputerze a co za tym idzie poprawy wydajności komputera. Nie trzeba tez zapominać, że Counter-Strike jest tylko modyfikacją Half-Life i w przypadku tego pierwszego jego optymalizacja nie stoi na zbyt wysokim poziomie – nawet przyzwoite „maszynki” mogą z tą grą mieć problem.

Wyeliminuj złą pracę powyższych czynników a wtedy być może gra ruszy wedle Twoich wymagań.

Btw. Hurricane zadał bardzo dobre pytanie. Więc oryginał czy pirat?

Jaki to zasilacz?

Czy problem występuje też w innych grach? Czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki ze strony NVIDIA?