Problem z grą DARKSTAR ONE

Witam mam problem i potrzebuje pomocy plliss po uruchomieniu darkstar one jakieś dwie minuty od uruchomienia gry obraz robi się rozmydlony lub zaczyna skakać na pewno nie od karty graficznej bo mam nowiusieńką zresztą jak cały komp proszę o rade dziękuweczka

Jaka karta ? ile ram’ów ? Jaka rozdzielczość gry ? Jakie odświeżanie ? :expressionless:

geforce 6600 gt 128mb, odświerzanie 70hz , a w rozdzielczości każdej po upływie 2,3 min dzieje się to samo! nie mam pojęcia o co chodzi!!

Start - uruchom - dxdiag

Wejdź w zakładke EKRAN i kliknij Testów moduł DirectDraw oraz Testuj moduł Direct3D

Masz zainstalowany najnowszy Direct ?

Jaka wersja gry? Czy instalowałeś do niej jakieś łatki? Jaki system(64bit czy 32bit?

Tu masz stronę z łatkami do gry gdybyś jeszcze nie instalował, może coś pomogą.

Mam direct 9c ale dziękówka za podpowiedz spróbuje i zobaczę bo może faktycznie coś nie tak z tym directem :slight_smile:

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 18:14

sprawdziłem tym testem jak mnie pokierowałeś i komp mówi że wszystko jest ok

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 18:19

nie instalowałem jeszcze żadnych łatek bo nie mogę zacząć grać a co do systemu to nie rozumiem sorki!!

Na stronie producenta są łatki do systemu 64 bitowego i do Visty, gdyż są jakieś problemy, są również łatki uaktualniające grę do wersji 1.30 i eliminujące jakieś problemy z padaniem gry, powinieneś zobaczyć, może pomogą, poza tym raczej nie trzeba zaczynać grać by móc je zainstalować, ściągasz z netu a potem instalujesz, bez uruchamiania gry.

ok wielkie dzięki podbiję na tą stronkę i zobaczę co tam da się zrobić dziękówka raz jeszcze

Zmień tytuł tematu na konkretny