Problem z grą Drit 3

Kupiłem dzisiaj i zainstalowałem grę Dirt 3 ze Steama, gdy włączam gry i jest wszystko pięknie wyskakują firmy itp. gdy wyskakuję “2010 The Codemasters…” gra się po chwili wyłącza, i nie wiem co zrobić.

Ja wczoraj kupiłem - 3.85zł :wink:
Podaj może specyfikację sprzętu - k. graficzna, procesor…

Prócz tego zasilacz i płyta główna.

AMD A6-3420M with Radeon™ HD Graphics (4 CPUs) - 1.5GHz
AMD Radeon HD 7670M
AMD Radeon ™ HD 6520G
4Gb Ram ddr3
Jakbyś potrzebował jakiś szczegółów to masz tu lina do mojego lapka https://www.asus.com/pl/Laptops/K53TK/

Windows 10 Home 64bit

Poza tym, że pewnie brakuje mu 2giej kości 4GB RAM to nie powinien tak robić, odpal Hwmonitor przed próbą uruchomienia, zobaczymy temperatury.

Narazie pobieram od nowa

Nie działa, a temperatura to ok.65*C

Karta graficzna dedykowana jest wykrywana w menadżerze urządzeń? Jeśli tak to co jest napisane w podglądzie zdarzeń po wyłączeniu gry?

Jest to nie potrzebne ponieważ zawsze bedzie karta 6520G ponieważ 7670M jest zintegrowana, ona się włącza do akcji jak brakuje tamtej mocy. Więc dedykowana do 6520G, w każdej grze jak np.Skyrim gdzie masz wybór karty to mam tylko włśnie tą 6520G bo tamta jest zintegrowana

I tu się właśnie mylisz. 6520G to jest Integra, a 7670M jest dedykowana. Każda oznaczona G na końcu w laptopach to Integra a M na końcu to dedykowana. W takim razie nie dziwne, że gra nie jest w stanie działać. Przeinstaluj sterowniki od 7670M.

Nic nie dało, a po za tym tak samo miałem na Win 7 i działał mi dirt 3 :confused: