Problem z Grą Far Cry multiplayer restuje mi sie komputer

Witam mój problem dotyczy restowania się komputera poprzez granie w te gre prze gre wielosobową i kiedy nacisne CTRL ALT DELETE i wyjde na pulpit i wejde spowrotem na server to też restuje mi sie komputer. Nie wiem co jest tego przyczyną więc prosze o pomoc . Komputer : GeForce 6600 , Pentium IV , 2 GB pamięci ram , Zasilacz to FEELL II 300 W , System Windows Xp , DirectX 9.c , a sterowniki z płyty hyba z roku 2006. PROSZE O POMOC !!

Zainstalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej i karty graficznej, czy “jedziesz” na systemowych ?

Kiedy włanczam gre FarCry i wchodze do gry wielosobowej to komputer restartuje się, kiedy wcisne CTRL ALT DELETE i otworze menadrzera zadań i wyjde do pulpitu i wejde spowrotem do gry przez multiplayer na tym samym serverze to restartuje mi się komputer .

// Połączono posty.

Zainstalowałem sterowniki z płytek które mam dostępne czyli GIGABYTE Technology i GIGABYTE 8E Series jeśli o to chodzi .

Snorli ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Proszę także o poprawienie wszystkich swoich postów, w tym temacie, pod kątem polskiej pisowni - popełniasz dużą liczbę literówek, błędy ortograficzne oraz interpunkcyjne.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.