Problem z grą Gothic 1

Mam problem z Gothic. PO przejsćiu około 70%, gdy chce wejsć w jedno miejsce gra się wyłącza i wyświetla sie taki komunikat blad0gr.png

Jak zorbić żeby wszytsko chodziło normalnie. Próbowałem 3 razy i zakażdym razem wyskakiwalo to samo. Mam Windowsa XP. Gra jest orginalna.

Spróbuj najprościej - skopiuj save’y i przeinstaluj grę.

Mi wygląda jakby zabezpieczenie zadziałało .

W sklepie kupiłeś ?? To wymień. :slight_smile:

a dla mnie ze nie moze znalezsc okreslonego pliku.

Tak własnie działa zabezpieczenie.

a to nie wiedziałem :slight_smile:

tobie zawsze wyglada to na zabezpieczenie …dzieki tobie moj topick o call of duty tez zostal zamkniety chociaz gra byla orginalna .

a i proponowal bym troche lepiej czytac bo widocznie masz z tym problemy.


przeinstaluj gre , jest to jedyne rozwiazenie jakie mi przychodzi na mysl.

bzdura.

Bzdura ??? że nie w sklepie ??

dzieki tobie moj topick o call of duty tez zostal zamkniety chociaz gra byla orginalna .

Od tego kolego masz PW do moderatorów . Na wyjasniemia . Nie wiedziałęś??

Po za tym ściemniesz kolego . CośiK za dużo gierek ci sie " zacina " :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Chez , jak przeinstalowanie nic nie da, spróbuj zainstalować ją u jakiegoś kumpla i skopiować savy. Zobaczysz czy zacina się w tym samym miejscu .

wiesz jak ma sie juz 70 % gry za soba to raczej z gra wszystko w porzadku.

a ty niewiesz ,ze sie niegda jak sie niewie ?? z kad wiesz ,ze mam domniemanego pirata ?? wiesz , jak bys chcial wiedziec to mam orginal.

kazdy komputer jest inny wiec kazdy reaguje inaczej na gry.

A co do sciemniania to daruj sobie.

(dla twojej wiadomosci problem call of duty trkwil w tym ,ze mialem za slaba karte graficzna a nie w tym ,ze mam domniemanego pirata )

a ty niewiesz ,ze jak sie niewie to sie niemowi

No jak gra działa i jak sie juztroche przejdzie to nie może być wina zabezpieczenia.

No jasne.

Phylby na jednym kompie gra może działać a na innym nie. Zdaża sie. A ty sie tak nie denerwuj i nie doszukuj sie piractwa. :roll:

Nie prawda !!

A to że na jednym kompie dział tak a na drygim nie, to możliwe.

Ps.

Pod pod jaką literą/literami masz stacje CD ewe. DVD ???

ale zauwaz ,ze Gothick 1 niejest najnowsza gra ,wiec o jakich najnowszych zabezpieczeniach mowisz ??

I co to jest to “B” Obraz płyty na wirtualnym ??

Xp sam z siebie nie zakłada dysków z taką literą.

Przeistalowanie gry pomogło i chodzi już normalnie. A jeśli chodzi o szczegóły to gra jest ORGINALNA !!