Problem Z Gra I Polonczeniem

Dziś grałem sobie w grę mmorpg ‘FlyForFun’ ale mniejsza o to :stuck_out_tongue:

Gdy gra się zaczeła wieszac itp. itd. zresetowałem komputer bo nie mogłem wytrzymać ;p

Normalnie gra powinna się włączyc i patch powinien się załadowac potem wyskakuje przycisk startu gry jednak gdy ja po restarcie włanczam grę patch się nie chce ładowac i wyskakuje po pewnym czasie ‘Limit Czasu Operacji Został Przekroczony’ oraz w tym samym okienku ‘Code 12002 Result:2’ result się zmienia od czasu do czasu ^^ bardzo możliwe ,żę to coś z neostradą gdyż mam problemy z połączeniem się z niektórymi stronami… Przeinstalowywałem grę, oraz cofałem system caly czas to samo…

Myślę ,żę to cos z internetem raz mi nawet przy połączeniu z neostradą wyskoczyło coś ,że modem może byc źle zainstalowany… To pewnie przez neostrade! Co ja mam z nią zrobic :expressionless:

Błagam pomóżcie może powinienem przeinstalowac neostradę itp ? Nie mam niestety płytki jak to naprawic ;(

Swoją drogą z jedną grą mmorpg się połączyłem … : /

Podsumowując:

-Nie mogę się połączyć z grą

-Nie mogę połączyć się z kilkoma stronami (uff ,że tutaj wszedłem ^^)

-Nie mogę sie połączyć głównie ze stroną tej gry o.O?

-Może dostałem jakąś blokadę od antywirósa choć avast już dawno nie ma licencji, może od zapory systemmowej czy innego szajsu : /?

-Prosze o Pomoc

-Błagam !

Pomocy : (

nie jestem zbyt doświadczony ale wykonaj podstawy np.przeskanuj komputer antywirusem :new-alien:albo zamiast instalować grę skopiuj ją na dysk z płyty jak to nic nieda a duzo stron niebedzie ci sie otwierac wyślij e-maila do tp.

  1. Po co mam skanowac komputer a jak mam po co to jak mam to zrobic, bo nie mam antywirusa ;p

  2. Tą grę się scionga z internetu ;p

  3. Przejnstalowywałem ją 5 razy i nic a mam dobrą instalkę

  4. Jutro wezmę instalkę od kolegi zgra mi ją na płytkę jeśli to nie podziała to wina neostrady lub systemy

  5. Wszedłem w zaporę i dodałem do listy flyff.exe czyli ikonke gry i nadal nic : S

  6. Co mogę z tą neostradą zrobic bo na maila to szanse są zerowe ;F a jeżeli jakieś są to prosze mi powiedzieć jaki oni mają adres itp i czy mósze wysyłać z tego maila co sie ma przy neostradzie i co mószę napisac ;?

no to może powinieneś zacząć od rejestracji avasta zrobić update i przeskanować system w poszukiwaniu syfu,

ściągnij jeszcze Ad-aware i przeleć kompa

Powiedzcie mi co ten ad-aware daje on szuka syfu a ja nie mam syfu tylko walnolem reseta i neostrada lub moja gra dobrze nie dźiała ;X

Wytulmaczcie mi ocb z tym ad-aware i co mi to do skoro ja mósze naprawić neta no chyba ze mam virusa i mi blokuje moją gre, strone gry i polonczenie z grą xD Ale ja nic nie sciągąłem ostatnio : (

2oo6R omg, bez komentarza i w ogóle lol

rób dalej tak jak uważasz i na pewno sobie w tą grę nie pograsz, a zwała całego systemu to tylko kwestia czasu,

Człowieku my Ci chyba chcemy pomóc, bo chyba dlatego tu napisałeś. więc jak chcesz coś zrobić ze swoim problemem to stosuj się do wskazówek.

a tak na marginesie to !!

Ok, Ok skan już się robi =d zaraz tu edytuje co wyjdźie ;p

Ten ad-aware coś wykrył ale skana wczoraj nie dokończyłem…

Powiem wam ,że dziś rano gra się zaczęła ładować sciąga się teraz patch zobaczymy co będźie… Wygląda na to ,że to było przez neostradę:)

NEOSTRADA TO SYF. Koniec kropka =P Nikomu nie polecam…

Częste kicki

Poprostu syf…