Problem z gra Kozacy Antologia - dmcr.exe

Witam. Mam problem z Grą KOZACY ANTOLOGIA. Kupiłem oryginał na cenega.pl i chce zainstalować (wszystko przebiega normalnie) a gdy uruchamiam to wyskakuje mi błąd dotyczący dmcr.exe i zamyka sie aplikacja. Nie wiem co robić. Próbowałem zmiany nazwy “video” na “video 1” rozdzielczości, uruchamiania w zgodności z Win98, ale nic nie pomaga.

Błagam o pomoc, bo chciałbym w końcu sobie pograć;)

Pomóżcie, proszę:)

Są święta i chciałem sobie pograć:)

Podobno pomaga również usunięcie wszystkich plików z folderu Videos

Probowałem i nic

hmmm z tego co czytałem to winowajcą jest SP2

A może zadziała pod DOSBox-em

Co ten program daje i jak go mam użyć?

Emuluję Dos-a czyli to będzie tak jak byś tą grę zainstalował na Windowsie 98

Było wiele razy na forum, poszukaj…

Edit:

No dobra już się ulituję :stuck_out_tongue:

Tu masz to bardzo łatwo opisane

nie pomaga ten program:(

tzn. co konkretnie ??

Wyświetla coś ??

Nie nic nie wyświetla, albo nie wiem jak to zrobic:(

Pomożecie mi? tzn. krok po kroku co mam wpisać?

BŁAGAM!

Już nie wiem co robić:(

Nie pisz posta pod postem bo to na pewno nie pomoże :slight_smile:

Spróbujemy czegoś innego.

Musisz mieć płytkę instalacyjną Windows XP

Wchodzisz na nią (otwórz) i później do folderów support\tools

Instalujesz program o nazwie act20

Po instalacji odpalasz ten program (będzie się nazywał QFixApp) no i próbujesz odpalić w nim twoją grę

przyciskiem Browse wybierasz plik exe z grą a z listy wybierasz “zgodność” (najlepiej zacznij od 98)

Powiem krótko.Nie mam płytki instalacyjnej

tak też myślałem dlatego wysłałem cały folder tools

http://www.zshare.net/download/9330676ee103a7/

nie pomoglo:(

Popróbuj również innych ustawień w tym programie (nie tylko 98)

Witam

Mam identyczny problem z grą Kozacy- antologia, mimo ze gra jest orginalna.

Próbowałem wszystkich znanych mi rozwiązań tj, zmiana nazwy folderu z Video, usuwanie filmików z tego folderu,

ponowna instalacja, uruchamianie w trybie zgodności z 98/95 itd. I tu jest pytanie czy próbował ktoś odpalać tą gre w DosBoxie ?? I jakie są rezultaty ?? Wyczytałem że może być to wina karty graficznej serii GF 8*** ( taką właśnie posiadam ) Czy ktoś kto napotkał się z tym problemem ma tej serii kartę ?? Jeżeli tak proszę o odp. co zrobił i czy zakończyło się to wynikiem pozytywnym. Słyszałem również że może być to wina SP2 . POMOCY ! !

pozdrawiam

Witam

Mam identyczny problem z grą Kozacy- antologia, mimo ze gra jest orginalna.

Próbowałem wszystkich znanych mi rozwiązań tj, zmiana nazwy folderu z Video, usuwanie filmików z tego folderu,

ponowna instalacja, uruchamianie w trybie zgodności z 98/95 itd. I tu jest pytanie czy próbował ktoś odpalać tą gre w DosBoxie ?? I jakie są rezultaty ?? Wyczytałem że może być to wina karty graficznej serii GF 8*** ( taką właśnie posiadam ) Czy ktoś kto napotkał się z tym problemem ma tej serii kartę ?? Jeżeli tak proszę o odp. co zrobił i czy zakończyło się to wynikiem pozytywnym. Słyszałem również że może być to wina SP2 . POMOCY ! !

pozdrawiam

Nikt nie juz pomyslu jak to zrobic?

Ja tez posiadam karte GF 8***