Problem z gra: Kozacy na laptopie z windows 7

Mam otóż problem

Instalowałem gre Kozacy sztuka wojny jak i inne czesci i po zainstalowaniu i uruchomieniu pojawiaja sie dziwne kolory i cały obraz jest rozmazany i tak sie dzieje przez cała gre

Mało tego gra jest strasznie wolna poprostu przerywa. Nie wiem czym moze byc to spowodowane.

Dodam tyle z moich obserwacji ze u kolegi ta sama gra na laptopie (jakis ASUS z ATI4670) chodzi bardzo dobrze (tez ma win7)

a u mnie na Acerze 5930G z GF 9600GT jest tragedia.

System był juz kilka razy reistalowany sterowniki co jakis czas ulepszane ale problem jest dalej ten sam.

Wiec z tego wynika ze to nie wina systemu, Zapewne sterownikó do rgafiki, tylko mam najnowsze wgrane pod swoja karte ze strony Nvidia

Dodam ze inne gry chodzą bez problemów i w zadnej sie nic podobnego nie wydarzyło. Czy to w nowych czy starych tytułach. problem jest tylko z Cossack - Art of war

Macie jakies pomysły?

Ikonka,kozakow.exe.prawy.wlasciwosci,zgodnosc,zaznacz:uruchom,ze,zgodnoscia,xp,i,jako,administrator

Wgraj,starsze,stery,do,nvidi,(jesli,ci,tak,zalezy)


Tak,na,przyszlosc,stare,gierki,nie,bede,chodzic,na,viscie,i,7;-)

Jak,to,u,gory,nie,dziala,nie,ma,innej,rady

a czytałes co ja pisałem?

U kolegi na windows 7 chodzi tyle ze ma grafe ATI 4670 a ja GF 9600gt

Sterowniki pisałem ze zmieniałem kilka razy

Ze zgodnoscia próbowałem wówczas gra wywala jakis bład

Dobrze juz dobrze PO CO TEN BULWERS moj blad , soory nie doczytalem…

============

Mysle ze to wina samej grafy :-s

Albo sproboj tak : (ja tak odpalalem diablo 2 na viscie) prawy na ikonke.exe , wlasciwosci zgodnosc , i zanzacz wszystko po srodku , sa to ustawienia wlasnie pod starsze gierki :-s

Jeśli masz DirectX 10 lub 11 zainstaluj 9. Aby odinstalować DirectX potrzeba DirectX Happy Uninstaler http://www.programosy.pl/program,direct … stall.html

Direct 11 ? Eh… kiedy to wyszło ??

Wraz z premierą Windowsa 7 :stuck_out_tongue:

serenity15 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.