Problem z grą Mafia The City of Lost Heaven

Cześć! Więc tak, zakupiłem sobie swego czasu grę Mafia The City of Lost Heaven, czyli klasykę:D. Niestety mam z nią dwa problemy. Z racji tego iż mam cudowny system W10 pojawiły się komplikacje przy uruchomieniu. 

  1. Nie mogę ustawić gry, aby uruchamiała się w trybie 1920x1080. Pomimo ustawienia takiej rozdzielczości w aplikacji konfiguracyjnej, gra automatycznie uruchamia się w 1280x1080.

  2. Nie mogę przestawić w aplikacji konfiguracyjnej, aby gra korzystała z karty nVidii. Domyślnie uruchamia się na grafice intela. Co najlepsze nie widać drugiej karty w apce. Klikanie PPM na plik Game.exe i wybieranie opcji [Uruchom z procesorem graficznym o dużej wydajności nVidia] też nie pomaga. 

 

Wiem, że jest jakiś patch ponoć, który umożliwia uruchomienie gry w trybie 16:9, ale nie umiem go zainstalować, wiec proszę Was forumowiczów o pomoc. Niestety granie na konsolach trochę upośledziło moje umiejętności w radzeniu sobie z takimi problemami.

Jakieś sugestie? Dziękuję.

Tutaj patch 1.3 http://games.softpedia.com/get/Cheat-Solutions/Mafia-1-3-3-Trainer.shtml

Co do nvidii już nie przesadzajmy, ta gra wymaga pentium III i 128MB ram do działania. Na współczesnych integrach spokojnie zadziała.

Niby tak, ale po co ma działać na zintegrowanej skoro jest dedykowana. 

Dedykowana zeżre więcej prądu a nic lepszego niż z integry nie uzyskasz – szkoda zachodu