Problem z grą "Mafia"

Witam mam problem z gra mafia …chodzi o to ze jak wchodze w “Nowa Gra” jest to intro itp. i nagle zaczynam juz grac to po paru sek. resetuje mi kompa :expressionless: a wszeciez wczesniej gralem w to i nie mialem podobnych problemow … nie wiem o co chodzi …

Pomocy … :cry:

Jaką masz kartę garficzną (producent, model) i jakie sterowniki zainstalowane do niej (dokładna wersja) ?

Jaki system operacyjny ?

Kombinowałeś coś ze sterownikami do karty graficznej, od momentu, kiedy gra działała dobrze ?

Jaki masz zasilacz (producent, moc) ?

Spróbuj przeinstalować grę.

Mam GeForce’a 5200 ze sterownikami wersji “66.93” … mam Windowsa XP … nic nie kombinowalem ze sterownikami … zasilacz 300 W a jakiej firmy to juz nie pamietam … wystarczy ???

Sterwoniki razdziłbym zmienić na ForceWare 56.72 (kliknij na >>Primary Download Site<< w ramce International ).

Najpierw jednak odinstaluj poprzednią wersję (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższych sterowników i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c.

Zasilacz jest najważniejszym elementem w obudowie, ponieważ odpowiada za bezpieczeństwo komputera, więc sprawdź jaka to marka.

Ikarus

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.