Problem z gra Mirror`s Edge

Witam mam problem z gra Mirror`S EDGE. Kiedy włączam grę pojawia się obrazek i czekam aż się włączy gra włącza się z 6 minut nie wiem dla czego podejrzewam ze to wina mojego antywirusa COMODO INTERNET SECTURY PREMIUM bo po 5 min on pyta czy zezwolić na coś i wtedy po 30 sec gra się odpala a następnie jest czarny ekran i błąd taki jak na obrazu o co chodzi powinno u mnie jakoś pójść

Mój sprzęt:

Procesor: Intel Penrium 4 HT 2.99/3.00 ghz

Karta graficzna: Intel chipiset family 128 mb (wiem ze slaba ale w tym tygodniu kupuje nowa)

Ramy: 1gb (tez dokupuje)

Zdjęcie:

http://imageshack.us/photo/my-images/140/67450266.jpg/ - właśnie taki błąd, dla mniej rozgranietych mowie że u mnie tam jest mirror edge a to wziąłem z google.

Pytanie:

Odpowiedź:

Sam “rozwiązałeś” problem =D>

Na tej karcie graficznej? Nie uciągnie na pewno… Wiec spróbuj jeszcze raz po zakupie nowej :slight_smile:

Ja wiem ale na lagach powinno musi byc inna przyczyna

Brak jednostek cieniowania pixel i vertex shader w wersji co najmniej 3.0 w twoim intelu.

Problemem mogą być też kiepskie sterowniki, niekompatybilne z wieloma grami.

Indor2 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.