Problem z grą NFS SHIFT bardzo klatkuje

Witam. Same problemy… :slight_smile:

Problem mam z grą NFS SHIFT. U mnie działa tragicznie, czyli tak kratkuje ze się grać nie da.

podaję moją maszynę.

Radeon 4850 Asus 512 - Pamięć 3gb 667 - Procesor Dual Core E2160 1.8 x2…

Wszystkie sterowniki zainstalowane najnowsze jakie są do tej pory razem z Direx, system Win 7 64bit :slight_smile:

inne gry śmigają na fulla z rozdzielczością 1680x1050 ładnie działają. Gra Crysis wymagająca gierka i mi śmiga na fulla z 1680x1050 płynnie, a nfs niechce działać…

Wyniki testu 3DMark 06 ponat 7tyś rozdziałka 1280x1024 3DMark Vantege 5005 tyś ta sama rozdzielczość

Dzięki Pozdrawiam…

zibitim , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a Czy jest to oryginalna gra?

A wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo zły zastosowałeś crack :smiley: W sieci jest pełno na ten temat. Kup oryginalną grę. A może w sklepie kupiłeś i są źle złamane zabezpieczenia? No nie wiem :?: Oj ty piracie jeden :lol:

własnie jest w tym problem że gra jest ORYGINALNA dałem za nią 119 zł i nie trybi :slight_smile: nie jestem stego zadowolony…

NFS Shift ma problemy z Radkami w szczególności na trasach w Tokio spadek nawet do 15FPS.

są jakieś poprawki które porawiają to ??

jest już patch, wystarczy poszukać.

Tutaj winę ponosi nVidia która podkupiła EA aby wykorzystali Physix.

Najnowsze drivery które wyjdą Catalyst 9.12 mają dać spory wzrost wydajności i Patch nr.3 na Shifta.

RMK_99. Zainstalowałem nowe str. 9.12 ten Patch do NFS SHIFT i problem nadal ten sam i jeszcze gorzej jest :frowning:

NFS UNDERCOVER śmiga na max wszystko rozdziałka 1680x1050 i jeszcze ustawione jest AA 8x i AF 16x i włączone jest jeszcze AAA :slight_smile: i na nie kręconym procku Dual Core 1.8 x2 :slight_smile:

I jeszcze jak ustawie detale na średnie i rozdziałka 1280x1024 :slight_smile: i tak samo jest w NFS SHIFT :frowning: