Problem z grą NFS SHIFT bardzo klatkuje

(Zibitim) #1

Witam. Same problemy.. :slight_smile:

Problem mam z grą NFS SHIFT. U mnie działa tragicznie, czyli tak kratkuje ze się grać nie da.

podaję moją maszynę.

Radeon 4850 Asus 512 - Pamięć 3gb 667 - Procesor Dual Core E2160 1.8 x2...

Wszystkie sterowniki zainstalowane najnowsze jakie są do tej pory razem z Direx, system Win 7 64bit :slight_smile:

inne gry śmigają na fulla z rozdzielczością 1680x1050 ładnie działają. Gra Crysis wymagająca gierka i mi śmiga na fulla z 1680x1050 płynnie, a nfs niechce działać..

Wyniki testu 3DMark 06 ponat 7tyś rozdziałka 1280x1024 3DMark Vantege 5005 tyś ta sama rozdzielczość

Dzięki Pozdrawiam..

(Frog) #2

zibitim , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(BurNs) #3

a Czy jest to oryginalna gra?

(Attack89) #4

A wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo zły zastosowałeś crack :smiley: W sieci jest pełno na ten temat. Kup oryginalną grę. A może w sklepie kupiłeś i są źle złamane zabezpieczenia? No nie wiem :?: Oj ty piracie jeden :lol:

(Zibitim) #5

własnie jest w tym problem że gra jest ORYGINALNA dałem za nią 119 zł i nie trybi :slight_smile: nie jestem stego zadowolony....

(Rmk) #6

NFS Shift ma problemy z Radkami w szczególności na trasach w Tokio spadek nawet do 15FPS.

(Zibitim) #7

są jakieś poprawki które porawiają to ??

(Montreux Drummer) #8

jest już patch, wystarczy poszukać.

(Rmk) #9

Tutaj winę ponosi nVidia która podkupiła EA aby wykorzystali Physix.

Najnowsze drivery które wyjdą Catalyst 9.12 mają dać spory wzrost wydajności i Patch nr.3 na Shifta.

(Zibitim) #10

RMK_99. Zainstalowałem nowe str. 9.12 ten Patch do NFS SHIFT i problem nadal ten sam i jeszcze gorzej jest :frowning:

NFS UNDERCOVER śmiga na max wszystko rozdziałka 1680x1050 i jeszcze ustawione jest AA 8x i AF 16x i włączone jest jeszcze AAA :slight_smile: i na nie kręconym procku Dual Core 1.8 x2 :slight_smile:

I jeszcze jak ustawie detale na średnie i rozdziałka 1280x1024 :slight_smile: i tak samo jest w NFS SHIFT :frowning: