Problem z grą pokemon blue

Mam problem. Nie wiem jak zdobyć flet w pokemonach. Nie wiem też jak przejść do Saffron City.

Jak chce przejść do Saffron City to strażnik mnie zatrzymuje. I skąd zdobyć flet? Na internecie pisało, że flet jest w Pokemon Tower. W pokemon tower na takim jednym piętrze jak chce przejść na następne to duch mnie zatrzymuje.

Proszę o pomoc.

W dniu 23.06.2008 , o godzinie 10:56 został dopisany post przez Lion999

:szukaj!!: prosze o pomoc, bo nie moge przejść do Saffron City. To samo jest z tym duchem. Wiem, że flet jest w Pokemon Tower, ale duch przy

takich jednych schodach zatrzymuje mnie. Potem jak wycofuje sie z pojedynku, to mój koleś robi krok od schodów. Prosze mi powiedzieć, jak tego ducha pokonać,czy co z nim zrobić :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Tutaj masz solucje:http://www.pokemony.com/pokemon-31-330-Solucja

A grałeś kiedys w gold albosilver jest o niebo lepsza

Grałem w Pokemon Crystal. Też mam z nią problem. W takiej jednej trasie po National Park jest drzewo, które blokuję drogę.

Prosze o pomoc. Nie wiem terz jak zdobyć Silph Scope w pokemon blue. :sciana:

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 14:40 został dopisany post przez Lion999

Prosze mi powiedzieć, jaka wersja pokemonów jest najlepsza.

GOLD jest super :smiley: A naczym grasz na kompie? emulator?

Ja grałem na emulatorze. Fajna gierka.

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 16:49 został dopisany post przez Lion999

No ale jak zdobyć Silph Scope. Prosze o pomoc.

Lion999 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeśli chodzi o to drzewko to musisz mieć atack a dokładniej HM Cut, żeby go zdobyć musisz pomóc jakiemuś kolesiowi, ja przeszedłem już Gold’a i Silvera z 3 razy, Crystala raz, Pokemon Red,FireRed, Leaf Green i jeszcze Ruby.

Jonek29, pomóż mi. Ja gram w blue i jest ta wersja taka sama tak jak red. Ten Silph Scope jest potrzebny w Pokemon Tower i tam też jest flet, który jest bardzo potrzebny. No i jak przejść do Saffron City? Pewnie trzeba gdzieś zdobyć herbatę dla strażnika,tylko nie wiem gdzie. #-o

Masz tutaj solucje poczytaj to sie dowiesz, grałem w blue ale dawno więc już kompletnie nie pamiętam

http://www.pokemony.com/pokemon-31-330-Solucja

Lion999 , to ciągle nie jest konkretny tytuł. Podałem Ci linki z którymi powinieneś się zapoznać - zrób to.

musisz isc do tej babki co jest obok, potem isc koło lidera w tym mieście bo koło niego jest kwiaciarnia i wejdź do niej, pogadaj z tą babką i ona da ci sqritlebottle ( czy coś w tym stylu :lol: ) i idziesz pod te drzewo klikasz na to i potem walczysz z nim