Problem z grą RPM Tuning

Kupiłem sobie orginalną gre RPM Tuning zainstalowalem ją i niechce chodzic pisze ze mam piracką wersje czy cos takiego i prosze wlozyć orginalną plyte CD. Sciągnołem patch z oficjalnej strony gry który mial naprawić ten błąd zainstalowalem gre i kiedy chce zainstalować patcha to mi wyskakuje BŁĄD i pisze coś takiego The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program. prosze o pomoc z góry dzieki.

Pisze że Ustawienia pliku są zepsute i prosze wgrać nową kopie programu.

:o Niemożliwe, może masz uszkodzoną płytę albo zobacz wymagania gry np jaki system operacyjny. Jeśli nic nie da to oddaj gre do sklepu. No chyba że masz pirata kupionego z ładną okladką na targu a nie wiesz.

co ty chłopie piszesz przecież ta gra jest zabezpieczona starfuckiem tak jak toca 2 to pirat za chiny ci nie ruszy a co do problemu to spróbuj zainstalować grę od początku na http://www.wp.pl w dziale gry widziałem patcha do tej gry jak nie można uruchomić poszukaj i zainstaluj :smiley:

ok dzieki sprubuje :smiley:

Złączono Posta : 21.08.2005 (Nie) 15:48

Grę kupiłem w EMPIKU to chyba nie jest pirat

Może po najprostszej linii: Jest napisane że pliki gry są uszkodzone, spróbuj przeinstalowac :wink:

Poza tym ta gra i tak nie jest warta zachodu :stuck_out_tongue:

[quote name=>Ziom<]Poza tym ta gra i tak nie jest warta zachodu :stuck_out_tongue:

przeinstalowalem gre i nic :frowning: ale dzieki za rady :spoko:

No nie wiem, idź może do kolegi/koleżanki zobacz czy działa.

Może płyta jest zarysowana, albo twój napęd szwankuje…

Najlatwiej bedzie jak pujdziesz do Empiku i powiesz jaka jest sytuacja :?