Problem z gra sieciowa Lineage

mam duzy problem z gra sieciowa Lineage.w sobote bylo jeszcze ok.a od niedzieli tocze juz nierowna walke.do dzis nie usunalem problemu wiec moze cos poradzicie.a wiec zaraz po pojawieniu sie planszy gry do podania hasla, nastepuje"wyjscie" z gry i pojawia sie info ze wystapil problem z l2.exe i zostanie zamknieta.tylko tyle.probowalem wszystkiego juz.wgrywanie nowych sterownikow, czyszczenie systemu, format kompa, optymalizacja systemu i dalej nic.przywracanie systemu nic nie dalo.podglad pisze ze blad powoduje modul 0000 adres bledu 0x0000000.kombinowalem z firewallem bez i z.i nic.ine rzeczy tez zawiodly.wszystkie inne gry-nie sieciowe-chulaja bez problemu.nie mam z niczym innym problemu tylko z ta gra.i niewazne na jaki serw sie chce wbic.wylazi z gry i koniec.moj repertuar pomyslow sie wyczerpuje.moze zarzucicie jakis program ktory wylapie przyczyne.byc moze przyczyna nie tkwi w bledzie kompa ale moze cos z netia nie tak?

dsfa5 na forum używamy polskich znaków. Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

A grasz na offie?? Czy na jakimś prywatnym serwerze

Jak grasz na prywatnym serwerze to prawdopodobnie nic nie da się zrobić…

Na forach Lineage jest pełno takiego typu problemów których nie da się rozwiązać, durzo właśnie zależy również od serwera a nie od twojego kompa. :slight_smile: