Problem z grą Stalker dotyczący przejścia gry

Witam,

Mam problem z jedną misją w grze Stalker. Wykonałem misję w hangarze gdzie trzeba było odeprzeć atak bandytów. Idę w stronę wskazywaną przez strzałkę. Wychodzę z tego hangaru drugą stroną, a tu nagle wychodzi na mnie gromada bandytów i w żaden sposób nie mogę ich pokonać bo zawszę polegnę, bo gdy zabiję kilku na ich miejsce przychodzą kolejni. Proszę o pomoc bo w żaden sposób nie mogę przejść dalej w grze. Z góry dziękuję.

To jest gdzieś tam koło tego pociągu ??

Nie masz innego wyjścia, musisz ich wybić. Pokombinuję trochę. Mi tez za pierwszym razem się nie udało. Spróbuj poczekać aż wejdzie do hangaru większa ich ilość i potraktować ich granatem, a resztę ustrzelić.

Swoją drogą, skoro tu już masz problemy, to życzę powodzenia w dalszej części gry, bo to rozgrzewka na razie :slight_smile:

Weź chłopie zainswestuj w poradnik do gry, będziesz miał kommpletny opis przejścia gry i jedyne co Cię będzie w tym ograniczać to Twoje umiejętności poslugiwania się kontrolerami których używasz do grania. :slight_smile:

Poradniki na gry-online.pl kosztują sms-a 5zł+vat, ja już kupiłem kilka poradników na tej stronie i nie żałuję tego, bo naprawdę było warto!

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

ja miałem takie szczęście że przyszło 2 staklerów i mi pomogło :slight_smile:

Czyli po prostu mam poczekać aż przybędą do hangaru i potraktować ich granatami a potem pojedyńcze jednostki wybić.

Tak ja zrobiłem

może przesadziłem z tymi niedobitkami, tochę ich jest, ale wcale tak trudno nie jest to zrobić.

o ile pamietam tez sie troche z tym meczylem , ale ciezko niejest … .

Poprostu staraj sie chowac za drzewami itp . Celuj w glowe … :smiley:

Wsumie bandyci to leszcze pozniej zobaczysz jak bedziesz musial mucic kolesi z monoitu w wypasionych pancerzach , oni to dopiero ciezcy do rozwalenia sa :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Klin ciekawe jak mam celować po hedach jak mam tylko dwururke ( :? ), jakiś badziewiasty karabin bez amonicji i kilka pistoletów. Skąd mogę wziąść najlepszą broń na tym etapie gry?

Dworurka to tylko siekaj z bliska , bo z daleka i tak nic niezyskasz.

Jak chcesz Headowac to wal pistoletem :slight_smile:

A co do broni to na tym etapie raczej nic ciekawszego niema :slight_smile:

tak też myślałem :slight_smile: , a dalej to coś ciekawego jest co byście mogli mi polecić?

Jak przejść w Stalker - Shadow of Chernobyl misje w labolatorium? Chodzi o to, że zdobyłem juz dokumenty i mam je zanieść Barmanowi ale nie mogę wyjść przez drzwi bo wyskakuje napis “ktos przytrzymuje drzwi”.Jest jakieś inne wyjścia a może trzeba coś zrobić??? Help.

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 21:41

Jak przejść w Stalker - Shadow of Chernobyl misje w labolatorium? Chodzi o to, że zdobyłem juz dokumenty i mam je zanieść Barmanowi ale nie mogę wyjść przez drzwi bo wyskakuje napis “ktos przytrzymuje drzwi”.Jest jakieś inne wyjścia a może trzeba coś zrobić??? Help.

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 21:43

Jak przejść w Stalker - Shadow of Chernobyl misje w labolatorium? Chodzi o to, że zdobyłem juz dokumenty i mam je zanieść Barmanowi ale nie mogę wyjść przez drzwi bo wyskakuje napis “ktos przytrzymuje drzwi”.Jest jakieś inne wyjścia a może trzeba coś zrobić??? Help.[

Jak wchodzisz do gory po schodach to lata za toba jakby taki duch z ognia , musisz w niego strzelic i … zobaczysz :):):):slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Mam problem nie mogę przejść jednej misji jestem w laboratorium X16 i nie mogę z niego wyjść jak wyjść z tego laboratorium pomocy! !!

Jak coś to proszę o kontakt horbowiec2@wp.pl lub gg: 4681384

Z góry dzięki

Co do tych bandytów, najlepsze są granaty. I pamiętaj aby nikt z nich nie zwiał… obok jeszcze ich torochę jest więc jak uciekną to będziesz miał problem…

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

A tak w ogóle to już przeszedłem stalkera :smiley:

dulak_rTb328

To przejdź jeszcze 6x, bo stalker ma 7 różnych zakończeń.

:stuck_out_tongue:

Stalker RLZ. A zakonczenia chyba nawet zależą od tego ile masz kasy resepektu itp. itd. Ja skończyłem jako znany, kochany i kasą nadziany :smiley:

hej mam pytanie jak zrobić ta misje ci trzeba było przesunąć dźwignie a potem wyjść z tamtad ??? jak z tamtad wyjca proszę :?: :?: pomóżcie :?: :?: :?: :?: :?: