Problem z grą Stalker dotyczący przejścia gry


(Dulak Boss) #1

Witam,

Mam problem z jedną misją w grze Stalker. Wykonałem misję w hangarze gdzie trzeba było odeprzeć atak bandytów. Idę w stronę wskazywaną przez strzałkę. Wychodzę z tego hangaru drugą stroną, a tu nagle wychodzi na mnie gromada bandytów i w żaden sposób nie mogę ich pokonać bo zawszę polegnę, bo gdy zabiję kilku na ich miejsce przychodzą kolejni. Proszę o pomoc bo w żaden sposób nie mogę przejść dalej w grze. Z góry dziękuję.


(żabol) #2

To jest gdzieś tam koło tego pociągu ??


#3

Nie masz innego wyjścia, musisz ich wybić. Pokombinuję trochę. Mi tez za pierwszym razem się nie udało. Spróbuj poczekać aż wejdzie do hangaru większa ich ilość i potraktować ich granatem, a resztę ustrzelić.

Swoją drogą, skoro tu już masz problemy, to życzę powodzenia w dalszej części gry, bo to rozgrzewka na razie :slight_smile:


(Spectatorx) #4

Weź chłopie zainswestuj w poradnik do gry, będziesz miał kommpletny opis przejścia gry i jedyne co Cię będzie w tym ograniczać to Twoje umiejętności poslugiwania się kontrolerami których używasz do grania. :slight_smile:

Poradniki na gry-online.pl kosztują sms-a 5zł+vat, ja już kupiłem kilka poradników na tej stronie i nie żałuję tego, bo naprawdę było warto!


(Asterisk) #5

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif


(żabol) #6

ja miałem takie szczęście że przyszło 2 staklerów i mi pomogło :slight_smile:


(Dulak Boss) #7

Czyli po prostu mam poczekać aż przybędą do hangaru i potraktować ich granatami a potem pojedyńcze jednostki wybić.


#8

Tak ja zrobiłem

może przesadziłem z tymi niedobitkami, tochę ich jest, ale wcale tak trudno nie jest to zrobić.


(Koks497) #9

o ile pamietam tez sie troche z tym meczylem , ale ciezko niejest ... .

Poprostu staraj sie chowac za drzewami itp . Celuj w glowe ... :smiley:

Wsumie bandyci to leszcze pozniej zobaczysz jak bedziesz musial mucic kolesi z monoitu w wypasionych pancerzach , oni to dopiero ciezcy do rozwalenia sa :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:


(Dulak Boss) #10

Klin ciekawe jak mam celować po hedach jak mam tylko dwururke ( :? ), jakiś badziewiasty karabin bez amonicji i kilka pistoletów. Skąd mogę wziąść najlepszą broń na tym etapie gry?


(Koks497) #11

Dworurka to tylko siekaj z bliska , bo z daleka i tak nic niezyskasz.

Jak chcesz Headowac to wal pistoletem :slight_smile:

A co do broni to na tym etapie raczej nic ciekawszego niema :slight_smile:


(Dulak Boss) #12

tak też myślałem :slight_smile: , a dalej to coś ciekawego jest co byście mogli mi polecić?


(Rikers) #13

Jak przejść w Stalker - Shadow of Chernobyl misje w labolatorium? Chodzi o to, że zdobyłem juz dokumenty i mam je zanieść Barmanowi ale nie mogę wyjść przez drzwi bo wyskakuje napis "ktos przytrzymuje drzwi".Jest jakieś inne wyjścia a może trzeba coś zrobić??? Help.

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 21:41

Jak przejść w Stalker - Shadow of Chernobyl misje w labolatorium? Chodzi o to, że zdobyłem juz dokumenty i mam je zanieść Barmanowi ale nie mogę wyjść przez drzwi bo wyskakuje napis "ktos przytrzymuje drzwi".Jest jakieś inne wyjścia a może trzeba coś zrobić??? Help.

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 21:43

Jak przejść w Stalker - Shadow of Chernobyl misje w labolatorium? Chodzi o to, że zdobyłem juz dokumenty i mam je zanieść Barmanowi ale nie mogę wyjść przez drzwi bo wyskakuje napis "ktos przytrzymuje drzwi".Jest jakieś inne wyjścia a może trzeba coś zrobić??? Help.[


(Koks497) #14

Jak wchodzisz do gory po schodach to lata za toba jakby taki duch z ognia , musisz w niego strzelic i .... zobaczysz :):):):slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:


(Horbowiec2) #15

Mam problem nie mogę przejść jednej misji jestem w laboratorium X16 i nie mogę z niego wyjść jak wyjść z tego laboratorium pomocy! !!

Jak coś to proszę o kontakt horbowiec2@wp.pl lub gg: 4681384

Z góry dzięki


(Hewi Metal) #16

Co do tych bandytów, najlepsze są granaty. I pamiętaj aby nikt z nich nie zwiał..... obok jeszcze ich torochę jest więc jak uciekną to będziesz miał problem.....

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:


(Dulak Boss) #17

A tak w ogóle to już przeszedłem stalkera :smiley:


(Spectatorx) #18

dulak_rTb328

To przejdź jeszcze 6x, bo stalker ma 7 różnych zakończeń.

:stuck_out_tongue:


(Hewi Metal) #19

Stalker RLZ. A zakonczenia chyba nawet zależą od tego ile masz kasy resepektu itp. itd. Ja skończyłem jako znany, kochany i kasą nadziany :smiley:


(Majkel11) #20

hej mam pytanie jak zrobić ta misje ci trzeba było przesunąć dźwignie a potem wyjść z tamtad ?????? jak z tamtad wyjca proszę :?: :?: pomóżcie :?: :?: :?: :?: :?: