Problem z Grą Star Wars: Knights of the old Republic

Witam. Ostatnio naszła mnie chęć aby pograć sobie w jakąś gre więc wybrałem Kotora. Moj problem jest dośc prosty. Po bezproblemowej instalacji nie moge uruchomić gry. Gdy próbuje ją uruchomić z jakiejkolwiek ikonki gra startuje, pojawia sie male okienko ze statkiem i jakby wczytuje się coś z płyty jednak okienko zaraz znika a gra sie nie uruchamia. Dodam tylko że mam właściwą wersję Directxa i sprzęt dalko lepszy od optymalnych wymagań gry. Oto jego parametry: AMD Athlon 64 X2 Dual 4000+ 2, 10 GHz 1,00 Gb Ram, Karta Graficzna NVIDIA Geforce 8500 Gt ( 512 Mb, 128 Bit). Płyta Główna Asusa. System Windows XP HOME EDITION wersja 2002 z SP2. Wiem że to forum częściej zajumuje się problemami ze sprzetem i programami ale postanowiłem zapostować licząc na pomoc ludzi którzy być może mieli ten sam problem lub wpadną na sugestie jak go rozwiązać. Proszę o szybkie i liczne odpowiedzi, (wydałem na tę gre 8 dyszek :() .

Spróbuj w miarę możliwości zainstalować grę na innym kompie i sprawdź czy się odpala. To wyeliminuje w 100% czy instalator nie jest uszkodzony. Jeśli jest to pobierz obraz gry z internetu i zainstaluj ponownie. Oczywiście liczę, że za 80 zł kupiłeś oryginał.