Problem z grą SWAT 4!

Cześć, mam problem z grą swat 4… po jej zainstalowaniu i po jej uruchomieniu wszystko wydaje się ok, ale gdy z niej wychodzę i powracam do windowsa komputer po paru sekundach sam mi się resetujr… nie wiem co mam zrobić :cry: próbowałem ją zainstalowac jeszcze raz , ale to nic nie dało… i tak za każdym razem. Proszę doradź cie mi co mam zrobić, czy gdzieś trzeba pogrzebac w ustawieniach. Z żadną inna grą tak się nie działo. Pozdrawiam

Jaką masz kartę graficzna i stery do niej. Przy graniu nie grzeje się przypadkiem???

Nie będę zakładał 2 tematów bo i tak dotyczy to swat’a tylkoże Syndykat. jak instaluje aktualizację wyskakuje mi coś takiego:

beztytu322u2jg6.th.jpg

O co tu chodzi. Z góry dzięki za odpowiedź.

Modyfikowałeś plik Default?

Niee… a jak można zobaczyć jakie sa pliki w tym patchu to bym podmienił ten default… bo go nawet nie otwierałem tego jakiegos Default.ini

To jest oryginalna wersja gry ? Bo patche z reguły nie chcą się zainstalować na piratach.

Jeżeli masz oryginała to może patch jest np. dla wersji USA a ty masz wersję europejską.

Oryginalna a tak w ogóle to Sydykat PL się zainstaluje na postawce o innym języku. I jak rozpoznać czy to brytyjska gra czy amerykańska bo są 2 rodzaje patchów.

Teraz pobierz i spróbuj zainstalować tą drugą wersję łatki.

No dobrze zainstalowałem Syndykat’a, ale mam tylko napisy po polsQ a język(mowa policji itd.) jest dalej ENG??

Nic dziwnego, że masz napisy po polsku a ludki mówią po angielsku bo ta gra jest wydana w wersji kinowej, czyli z napisami.

Oto dowód:http://www.gram.pl/gra.asp?id=352