Problem z grą the rage wyłącza się

Witam! zainstalowałem grę The Rage. No i niestety gra w którymś momęcie się wyłącza, konkretnie chodzi o błąd i te wysyłaj, nie wysyłaj. Reinstalowałem, próbowałem z zastowsowaniem innego systemu(w właściwościach) niestety nie pomogło. Co robić proszę o pomoc!

Witam

W temacie posta dodaj o jaką grę chodzi będzie łatwiej :smiley:

Co to za gra (ile ma lat), jakie ma wymagania, jaki masz sprzęt ?

Konfiguracja gry

jaką ustawiłeś rozdzielczość?

detale na full czy na minimum?

metoda renderowania sprzętowa czy programowa?

direct 3d czy OpenGL ?

jak podasz więcej szczegółów będzie można coś podziałać bo jak na razie nie wiadomo o co chodzi :smiley:

A czy gra jest orginalna?

  1. To ta gra --> http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1414

  2. Może masz za nowy sprzęt. “Old games” nie lubią czasem Xp/Visty itp.

mi kiedyś the rage chodził na XP więc jemu też powinien. Przyczyna musi być po innej stronie. Do pewności daj logi z hjs i combofixa

Proszę o zmiene tytułu na konkretniej opisujący problem.

The rage

AMD 2000+

Geforce 7300GT

1gb ram

1200x1000

FULL

?

direct?

Coś jeszcze? co mam robić ^^?

Mam ten sam problem. Na poziomie “labolatorium” po przejściu pewnej misji gra sie wyłancza.

ja to samo! albo labolatorium albo misje przed.

Może ta gra jest specjalnie zabezpieczona tak że w piratach bedzie sie wyłanczać podobnie jak w Assasins Creeed, chociaż wątpie w przypadku tej gry bo jest dość stara.

bluemadd nie przesadzaj… takie stary gry tak zabezpieczone? A tak w ogóle to ta gra była już tyle razy w rożnych gazetach, że chyba mają oryginał. O może powiedzcie wszystkim czy gra oryginalna to sie skończą głupie odpowiedzi. Dajcie logi z HiJackThis i combofix. Może tam coś siedzi…