Problem z grą The Sims 2

Witam … ma problem z instalacją gry The Sims 2 , oczywiście gra jest oryginalna. Wkładam I płytę z grą , wybieram język polski i kliam dalej . Następnie wyskakuje okienko podobne do DOS’a i wyświetla biały komunikat na czarnym tle : " Program za duży do umieszczenia w pamięci " Okienko natychmiast się zamyka i wyskakuje komunitak :

" Czy napewno chcesz zakończyć proces instalacji " I do wyboru TAK i NIE , po kliknięciu TAK oczywiście wychodzi z instalacji , po kliknięciu NIE - powtarza się ta sama czynność … ehhh proszę o pomoc :slight_smile: bo siostra mnie zatłucze że jej grę usunołem i teraz nie mogę jej zainstalować :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam.

Sprawdź ,czy nie masz za mało miejsca na partycji ,na której instalujesz grę.

Tylko że ja jeszcze nie rozpocząłem jako tako procesu instalacji , wybrałem tylko język i wyskakuej mi coś takiego ( nawet folderu nie wybrałem jeszcze :confused: ) . Co do pytania mam wolne miejsce na dysku… Pomórzcie mi bo jutro wieczorem moja siostra wraca z wycieczki i będzie nie fajnie… :mrgreen:

Zrób co radzi kolega. Instalator najpierw sprawdza czy masz na systemowej partycji 384MB wolnego miejsca. Tyle ta gra potrzebuje . Resztę możesz zainstalować na innej partycji. Instalowałem Simsy x razy i wiem , że tak jest.