Problem z grą Thief, podczas grania wywala mnie do pulpitu


(Mrverte) #1

Witam! Otóż dziś zakupiłem sobie grę Thief, przyszedłem do domu, zainstalowałem, gra normalnie działała, ale nagle, w pewnym momencie gdy mam przytrzymać "E", aby okraść strażnika gra wyłącza się i wyskakuje komunikat "Program Thief przestał działać". Próbowałem powtórzyć akcję, lecz za każdym razem grę po prostu mi wywala. Może mi ktoś z tym pomóc?


(rgabrysiak) #2

Cytat

 

Cytat

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu swojego posta i opcji Użyj pełnego edytora, dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.
          


(lordjahu) #3

Próbowałeś zmienić w ustawieniach klawisz E np na F ?

Czy komputer spełnia wymagania gry ?


(Baszczak) #4

Witam mam ten sam problem w pewnym momencie gdy mam przytrzymać "E", aby okraść strażnika gra wyłącza się i wyskakuje komunikat "Program Thief przestał działać" , sam poczatek gry praktycznie , zmiana przycisków nie pomogła , reinstal gry tak samo nic nie dał jakieś rady ?  a komputer jest na 100% ok wszyskie gierki smigają na full  takie jak np assassin black flag ,call of duty ghosts tak że ta raczej nie ma większych wymagań . Pomocy


(lordjahu) #5

 

Gra oryginalna ?


(Baszczak) #6

Tak orginalna dlatego też mnie to denerwuje , niekiedy piraty lepiej odpalić niż te gierke ^^ Ma ktos namiar na jakomś stronke jak naprawić te sytuacje ? nie wiem jest może jakiś path lub coś w tym stylu ?


(lordjahu) #7

Odpalasz poprzez steam ? Sterowniki aktualne ? Podaj specyfikację komputera ? Wykonałeś test zgodności gry ?


(Baszczak) #8

hm może te sterowniki zobacze bo czy aktualne to nie jestem pewien , a zgodnosci gry nie wykonałem  to zaraz zobacze ^^


(Baszczak) #9

Sterownik podziałał dzieki wielkie ( http://www.dobreprogramy.pl/NVIDIA-GEFORCE-ION-Drivers,Program,Windows,18940.html)