Problem z grą władca pierścieni drużyna (czarne tło)

Dużo ludzi ma z tym problem. Było już chyba kilka takich tematów, w internecie tez szukałem, ale nie znalazłem rozwiązania. Gdy włączam grę władca pierścieni, pojawia się czarne tło i nic więcej. mogę czekać nie wiadomo jak długo. Gdy szukałem, pisali coś o jakiś sterownikach, ale nie wiedziałem o co z tym chodzi… było raz tez napisane o 3D analyzer, ale i on nie pomógł. jak ktoś może, to proszę o wytłumaczenie i pomoc

z góry dziękuję :))

Przepraszam, ale mam czasami problemy z internetem, i temat się “napisał” dwa razy. Bardzo przepraszam.

EDIT: Moderator chyba będzie musiał przenieść temat do działu hardware. Przepraszam za problemy.

kaszok1235 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Poprawione jest chyba wszystko co mogę, a teraz bym prosił o pomoc :frowning:

Jaką posiadasz kartę graficzną jeżeli coś pokroju GF 2 lub 4 mx to jej nieuruchomisz

A jeżeli coś lepszego, to zainstaluj najnowsze sterowniki…

mam geforca 6600. pisali gdzieś nawet, by starsze sterowniki zainstalować… ja zawsze z płyty instalowałem, nigdy do sieci nie patrzyłem, za nowszymi.

instalować starsze czy nowsze?

Oczywiście, że nowsze…

Zainstalowałem najnowsze sterowniki, i uruchomiłem dopiero za pomocą 3d analyzer (jeśli ktoś ma ten sam problem i ogląda ten temat, to po zainstalowaniu najnowszych sterów ściąga 3d analyzer, klika SELECT, wybiera plik .exe oraz zaznacza LOTR fix [czy jakoś tak :P] i klika RUN)

lol… po ci ci 3Danalyzer???

odpal gre normalnie

tylko ze gra normalnie się nie odpaliła… tylko z 3d analyze