Problem z grą WR2

Witam otóż mój problem jest taki:

-kupiłem około pół roku temu World Racing 2 kilka razy usuwałem instalowałem , lecz 3 dni temu chcąc zainstalować

ponownie grę autorun się nie uruchamiał po kliknięciu na plik setup komputer się zawiesza

Zobacz czy płyta jest nieporysowana.

Zrób obraz płyty IMG Burn’em. Zainstaluj z obrazu grę. Jeżeli wymaga umieszczenia płyty w środku, włóż oryginalna.

A wytłumaczysz jak to poprawnie zrobic?

To raczej nie zda egzaminu gra posiada zabezpieczenie StarForce 3.6.10 - jak już robić obraz to Alcoholem-chociaż jak nie spróbujesz to się nie dowiesz-sam muszę przetestować tą metodę. #-o

Ta ‘‘metoda’’ z ImgBurn - działa,ale aby uruchomić grę i tak jest potrzebny oryginał-dlatego to nic nie daje-jak płytka jest mocno porysowana to nie da rady zrobić obrazu,lub da się ale gra z oryginału nie będzie się uruchamiać jak rysy będą w tym miejscu odpowiadającemu '‘odpaleniu’'gry-Ale warto spróbować :!: obojętnie jakim programem-nawet Nero-ImgBurn robi dobre obrazy,ale nie łamie zabezpieczeń,dlatego używam i polecam Alcohol 120 lub 52% on daje radę z niektórymi zabezpieczeniami :!: Mam kilka gier z StarForce i np.POP T2T (StarForce 3.06.010) działa mi z obrazu zrobionego Alcoholem-a także Rainbow Six Lockdown(3.06.010) To samo zabezpieczenie jest w Splinter Cell teoria chaosu-ale gra nie wymaga płytki w napędzie,a znowu gra Area 51 (StarForce 3.04.o76) nie działa-pojawia się komunikat że płytka porysowana lub zły klucz-co nie jest prawdą. :!: Właśnie tą grę przetestowałem sposobem z ImgBurn.Ale jak wspomniałem nie każdą grę da się skopiować. :lol: Wklejam dowód żeby nikt nie posądzał mnie o piractwo. [-X obraz007n.th.jpg

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Instalujesz IMB Burn + Spolszczenie! Włączasz IMG Burn i klikasz w “Utwórz obraz dysku” w DVDROM musi być płyta z grą… Żeby potem zamontować ten obraz który utworzyłeś musisz zamontować go w Daemon Tools.

Jeszcze prościej można to zrobić Daemon Tools jeżeli się nie posiada innego programu tworzącego obrazy płyt :stuck_out_tongue:

PPM na ikonkę DT w pasku zadań-panel deamon tools-klik na ikonkę -tworzenie obrazu.