Problem z grą - zwiesza i zacina cut-scenki

Hej, mam taki problem. Otóż niedawno kupiłem sobie nowy egzemplarz jednej z części Piaskowej Trylogii Księcia Persji. Po zainstalowaniu Duszy Wojownika włączam grę i ku mojemu zdziwieniu wszystkie loga, przerywniki filmowe idą bardzo wolno. “No cóż” myślę, i idę dalej. W menu wybieram tryb trudności itp. I znowu, cut-scenka się zwiesza i zacina. Czekam chwilę i zaczynam grać, gra idzie bardzo płynnie (tak jak Piaski Czasu). Teraz moje pytanie, a raczej prośba.

Czy ktoś miał wcześniej taki problem z grą i jak go rozwiązał? Przyznam szczerze, że kutscenki w Księciu to nieodłączna część gry, więc zależałoby mi na rozwiązaniu problemu .

Mój komp - AMD Athlon 1.8 ghz, ATI Radeon 9200 128 mb, 1.256 gb ramu

Mam zainstalowany DirectX 9.0c i kodeki filmowe CCCP. Ściągnąłem również ATI Catalyst dla mojej karty i zainstalowałem, ale nawet po tym, błąd występuje nadal.

PS.

To nie jest wada egzemplarza gry, bo oprócz kupionej wersji polskiej sprawdzałem jeszcze wersję amerykańską i angielską i w każdej ten sam problem (ścinanie się cut-scenek).

Pobierz również patche do gry.

Spróbuj jeszcze z trybami zgodności i adminem.

Czy inne gry dobrze działają?

Ja osobiście myślę że to problem Twojej karty graficznej.

Niby spełnia wymagania, ale może nie współpracować z grą prawidłowo. Dużo problemów jest z kartami z serii ATI…

Nie ma żadnych paczy do Prince of Persia Warrior Within Orzech. Poza tym, nie myślę, że to wada samej karty graficznej, bo karty ATI Radeon razem z prockami AMD są dobrym połączeniem dla kompa, tak samo jak procki Intla i karty GeForce Nvidii, a poza tym, przy oficjalnym teście gry, cały komp wypadł dobrze.

Znakomicie… GTA:SA na full detalach, Painkiller Black Edition na full detalach, Piaski Czasu też ślicznie chodzą, Worms World Party ofcourse też świetnie działają

Foxxionly , od czego jest dział Gry? przenoszę. Proszę nazwać temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. viewtopic.php?f=5&t=394978

Mi ta część także nie chodziła za ciekawie,tyle że mi chodziła za szybko,nawet bardzo,dałem se spokój,grałem w nią na x1950 i na obecnej HD 5870 i to samo,u kumpla na Nv 9600 GT też to samo,skopali optymalizacje chłopaki ,nie wspominając że zapomnieli o blokacie liczby fps.