Problem z grą

podczas uruchamiania gry szrek2(gra legalna) pokazuje mi sie taki komunikat “Wykryto emulator napędówCD/RW. Wyłącz prosze emulator i ponownie uruchom grę” Jak ugryść ten temat help

Pewnie używasz emulatora napędu CD lub DVD. Wyłącz go i spróbuj ponownie uruchomic gre

niemam żadnych emulatorów i nie przypominam sobie abym instalował ale jeżeli mam to gdzie to sprawdzić

Używasz nagrywarki CD-RW :?:

Każdy program typu CloneCD, Deamon Tools, albo Alcohol 120% jest traktowany jako obiekt niepożądany i gdy gra wykryje obecność któregokolwiek z nich nie zechce się uruchomić. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie antypirackie. Nie powiem, żeby mi się to podobało, bo to godzi w prawa (bynajmniej na dzień dzisiejszy) każdego polskiego użytkownika tego typu legalnego oprogramowania :idea:

Są dwa rozwiązania (oficjalne). Albo odinstalowanie danych programów, albo poszukanie ich nowszych wersji, które być może nie zostaną już ‘zauważane’ przez grę :roll:

Zgadzam się z Pawkiem, jednak rozmawialem z KORAREM przez GG i polecilem mu usunąć Clona. Zrobił tak i niestety nie zadziałało.

Powinienes wyczyscic rejestr z wpisów Clona, ewentualnie przeinstalować jeszcze grę.