Problem z grafiką 3D

Witam mam problem z otwieraniem gier 3D mam DirectX , najnowsze sterowniki do karty graficznej . Nie wiem co mam robic…

Kto ma jakiś pomysł proszę pisać .

Takiego mam kompa:

AMs Athlon XP 2400+ 2,00 GHz

1,5 gb ram

Radeon 9600 XT 256MB

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

A jakie to gry? Jakieś błędy czy co…

Far Cry , Fifa 07,08 , wszystkie które potrzebują akceleracji grafiki czy czegos tam ,jak włączam Fife to pisze ze nie mam akceleracji grafiki … i takie pierdoły

Jak włączyłem Lock On Air Combat Simulator to robi sie czarny ekran leci muzyka z gry a potem wyskakuje błąd i sie pyta czy wysłac rapart o błedach do Microsoft ;/ A robiłem formata i od nowa system instalowąłem 2 dni temu i nic nie pomogło ;//

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Sterowniki możesz również usunąć programem Driver Cleaner.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

A najnowsza wersja Ati Catalyst 8-1 nie jest na moją karte graficzna??

Najnowsze sterowniki tworzone są z myślą o najnowszych układach graficznych.

Sterowniki przystosowane dla Twojej karty graficznej, tworzone były na przełomie 2005 roku.

Dla Twojej karty graficznej najlepsze są ATI CATALYST 5.8.

Dziękuje za pomoc. Już mi wszystko działa