Problem z Grafiką AMD

Witam mam problem z moją kartą AMD model:Graphics Chipset AMD Radeon ™ R5 M330 A mianowicie w grze CS:GO Gram na rozdzielczości 4:3 ale nie mogę się pozbyć czarnych pasków po boku. Patrzyłem na YouTube no i tam w ustawieniach Kart AMD mają oni Więcej opcji proszę o pomoc sterowniki mam najnowsze chyba :wink: Jeśli ktoś wie jak to zrobić prosił bym o pomoc :slight_smile: PS w linku dam jak wygląda moje menu AMD :smiley: http://imgur.com/a/YWyLc

Problem występuje tylko w CS?

szerze to mam tylko csa bo w inne gry gram na Xbox :slight_smile:

To sprawdź w ustawieniach gry - daj pełny ekran, zmień rozdzielczość, może grasz w oknie - nie znam CS, to strzelam.

A w innych programach jak masz?

Sprawdź ustawienia systemowe dotyczące rozdzielczości i odświeżania, czy OK.

No i jak grasz na 4:3, to zmień na 16:9 i test

Nie prościej po prostu zmienić rozdzielczość na 16:9? Wtedy pasy po bokach na pewno znikną.

w grze mam full ekran 4:3 1024 x 768 i są takie paski po boku że nie wyskalowany obraz a w innych programach jest git

tak tylko na 16:9 mało Fps a w cs to średnio

Ale napisaliśmy Ci wyżej, zmień i test.

No to coś za coś? wybieraj.

na 16:9 jest ok tylko FPS

Napisałem, może zmniejsz detale?

właśnie detale na Low :stuck_out_tongue:

No to męska decyzja… albo wymieniasz sprzęt, albo nie marudzisz…

Można kombinować z opcjami skalowania, ale te w przypadku laptopa mogą być mocno zubożone względem karty desktopowych, jakie najpewniej są widoczne na filmikach z Youtube. Efektem będzie zniekształcony obraz, bez proporcji (przy skalowaniu).

Spróbuj innej wersji sterowników. Też tak miałem na niektórych.