Problem z grafiką Gta San Andreas


(TopuŚ) #1

Witam.

Mam problem z GTA San Andreas. Wszystkie postacie, samochody(ogólnie cały świat)gubi tekstury. Nagle się pojawiają i znikają, tak cały czas. Nie da się grać... Wcześniej gdy grałem w tą gre tego problemu nie miałem, dopiero teraz. Czy może to być powodem sterowników do karty graficznej? Mam Radeona 9250. Przeinstalowywałem sterowniki, ale to nic nie dało. Proszę o pomoc.


(hevet) #2

Może,a jaką masz wersję sterowników?


(TopuŚ) #3

Na początku Catalyst 6.11, później Catalyst 6.1, a teraz Omega 3.8.252. Na Omedze jest troszke lepiej, ale i tak gubi tekstury...


(PaPuX) #4

Możliwe uszkodzenie pamięci na karcie graficznej


(klopas) #5

dodawałeś mody?

ja tak i mi się wogóle czasami tex nie pojawiają


(TopuŚ) #6

Nie instalowałem żadnych modów. We wszystkich innych grach jest ok tylko w SA mam ten problem, więc uszkodzona pamięć raczej odpada...


(klopas) #7

wina słabej grafy...

niekiedy nie działa w ogóle sa na tym radku...

musisz sobie z tym radzić...

PS. dasz screena??


(TopuŚ) #8

No, ale czemu wcześniej nie było tego problemu jak karta jest taka sama. Na dole Screen. Na chodniku stoi koleś, na motorze siedzi policjant i dalej widać jak policjant przebiega przez ulice. Czasami jest tak, że samego siebie nie widze.

saeb4.th.jpg


(Mlajtner) #9

pamiętam- u mnie pomogło zmiana w opcjach gry

-jest tam możliwość z 32 bit na 16 bit

-i było dobrze


(Norbi36k) #10

ten problem jest czesto spotykany w kartach takiej klasy, jak Twoja. zajrzyj w do forum GTAReview (nie trzeba sie rejestrowac) i pogrzeb w tematach, tam znajdziesz odpowiedz na swoj problem.

ja mam inny problem:

moje GTA:SA w ogole sie nie odpala, wlaczam, komputer chwile mysli (mysza z klapsydra - 3-5 sekund) i zero reakcji. w procesach w Menedzerze Zadan nie ma wlaczonej gry (gta_sa.exe). przeinstalowywalem gre (mam oryginal), ale to nie przynosi oczekiwanych skutkow. jeszcze teraz przeinstaluje sterowniki, moze to sie na cos zda.

Złączono Posta : 27.10.2007 (Sob) 12:23

UPDATE:

zainstalowalem XGWarCat - wszystko dziala wysmienicie. 8)