Problem z grafiką i błędami w grach

Mam dziwny problem, że nawet nie wiem jaki!

O tóż jak już napisałem w temacie, posiadam 3 problemy, choć nie wiem od czego ona powstała lub jak ją naprawić, gdzie szukać i co z tym zrobić, więc zgłosiłem się z prośbą do was. Wszystko było dobrze odkąd kolega podał mi link z pewną grą przeglądarkową. Gdy zarejestrowałem się w tej grze wszystko było normalnie. Weszłem w nią na drugi dzień, czyli dzisiaj i gdy pogram w nią trochę nagle nie mogę się w grze ruszyć, ale mogę obracać i robić inne rzeczy, lecz gdy odświerzam ja pisze, że gra się ładuje ładuje i ładuje i mogą czekać, i czekać i nic. No to włączam drugi raz internet, wpisuje adres strony i po trochę długim ładowaniu pisze, że: Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web. Ale inne strony działają tylko oprócz stron z animacjami jakimiś. Posiadam również 2 inne problemy, choć najbardziej zależy mi na tym.

Straszne lagi!

Od 3 lat bardzo lubię grać w pewną strzelankę, która dotąd mi się nie znudziła, lecz przestałem w nią grać z pewnego problemu. Grałem w nią często i bardzo ją lubiłem, ale odkąd miałem w domu formata Dysku C coś dziwnego się z nią dzieję. Na początku przed formatem podczas gry i pewnej rundy nagle się ekran zawieszał i powtarzał mój krok, strzał lub inną czynność, którą przed chwilą zrobiłem. Niestety po formacie jest jeszcze gorzej, gdyż odrazu po włączeniu gry myszka się zacina i nic się nie da zrobić. Nic nie daje Alt + f4 ani Ctrl + Delete + Alt. Posiadam też chyba podobny problem do tego, związany z tą samą rzeczą, lecz będę musiał napisać ją w nowym wątku lub poście, gdyż już ledwo pisze, bo zostało mi do wypisania tylko jedna linijka już.

Dodane 22.08.2009 (So) 20:44

Zawieszony komputer??

Gram też w grę MMORPG i po graniu w nią około 2 - 3 godziny, to podczas walki nagle ekran gry stoi, a potwór i inni widzą jakbym stał sobie. Odwiesza mi się to dopiero po 10 sekundach, lecz po tak długim staniu potwór zdąży mnie zabić. Jednak zauważyłem również, że gdy następuje zawieszenie ekranu też nie działa Caps Lock, gdyż nie zmienia się światełko informujące czy jest włączone czy też nie. Podczas tego lagu nie mogę ani wyłaczyć gry gdyż nie wyskakuje takie wgniecenie jakie normalnie następuje po najechaniu myszką na _ (zminimalizowanie) O (maksymalizowanie) X (wyłączenie okno), które znajdują się w prawym górnym rogu ekranu. I zostaje mi do napisania ostatni problem, który sądze, że jest związany z 2 problemem, który napisałem w poprzednim poście.

Rozpryskiwanie się gry!

O to ostatni przypadek, który mam w komputerze. Gdy wchodzę w pewną grę 3D, loguje się i już ma mnie pojawić w grze to moja postać zmienia się w kreski poziome, zmieniające się co 2 sekundy. Tak jak w 2 przykładzie nic nie daje Alt + f4 ani inne sposoby wyłączenia tego skrótami internetowymi.

Wiem, że nie podałem żadnego numery komputer czy coś, ale nie wiem jak go sprawdzić. Mogę powiedzieć jeśli będzie mogli mówić gdzie wejść co kliknąć oraz co podać. Na 100% wiem że mam Windows Professional xP.

NecroWizard , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, pomagamy sobie na forum, a nie na GG, dlatego numer usunąłem.

Pierwszy problem

Sprawdź czy to samo dzieje się na innej przeglądarce (firefox, opera, safari, chrome - do wyboru do koloru). Ogólnie IE jest raczej lipną przeglądarką. A niedziałające animacje to wina braku flasha. http://www.adobe.com/products/flashplayer/ stamtąd pobierz najnowszą wersję i powinno być OK.

Drugi problem

Lagi albo coś z grafiką, napisałeś to trochę chaotycznie. Na wysoki ping ma wpływ bardzo dużo rzeczy, najważniejszą jest rodzaj łącza (bezprzewodowe, np.radiówka kompletnie nie nadaje się do gry). Pomóc może przeskanowanie kompa od różnego rodzaju syfu oraz ustawienie odpowiednich rate, w zależności od łącza, chociaż co raz więcej serwerów wymusza już te ustawienia. Spróbuj też przeinstalować countera oraz steam, o ile posiadasz.

Trzeci problem

Wygląda to na mega laga, najlepiej napisz coś na temat twojego łącza internetowego, bo jeśli masz takie problemy w obu grach sieciowych, to najprawdopodobniej jego wina.

Czwarty problem

Znowu jakby błędy grafiki… Aż mi głupio to pisać. Czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej, zaktualizowanego DirectXa itd?

Ogólnie wszystkie twoje problemy odnoszą się do 2 rzeczy: problemów z łączem internetowym oraz problemów z kartą graficzną, przynajmniej tyle wynika z twoich opisów. Widzę, że nie za bardzo znasz się na komputerach, a ja mam problemy z dokładnym zrozumieniem Ciebie :stuck_out_tongue: