Problem z grafiką i dźwiękiem

Witam. Niedawno założyłem temat ale nikt mi nie pomógł. Zakładam nowy bo mam nowe spostrzerzenia. Mianowicie mam problem z grafiką (kropki przy przeglądaniu zdjęć i nie tylko) grafika w CS:

http://img292.imageshack.us/img292/930/grafavr2.png

Przeinstalowałem stery -nic

Wyjąłem grafe i przeczyściłem - nic

Zainstalowałem monitor - nic

Odinstalowałem stery i nie mam żadnych - w csie moge grać tylko na rozdziałce 640 x 480 ale nie ma już takiego ekranu tylko jest taki jaki być powinien!

Może to wina sterów ? Prosze o pomoc.

I jeszcze mam problem z dźwiękiem mam kartę zintegrowaną jakieś sterowniki c-media ac97 i nie ma dźwięku. Jak włączam ten głośniczek pisze brak urządzeń. Miałem już kiedyś takie coś i po jakimś czasie wróciło do nowrmy ale nie chce czekać - co zrobic ?

Co do karty graficznej to czeka Cię raczej jej wymiana. Chyba że jeszcze masz ją na gwarancji, to ją zanieś, ale jeśli jest starsza to nie opłacalna jest jej naprawa. Spróbuj ją uruchomić na jakimś innym komputerze np. u kolegi i zobacz czy dalej problem występuje.

Po jakim czasie Ci się to dzieje? Nawet po uruchumieniu komputera masz odrazu takie artefakty? Spójrz jeszcze czy wentylator na tej karcie jeszcze się kręci.

A co do karty muzycznej to podaj nazwę płyty głównej, tej karty graficznej i ogólnie napisz nam jaki masz konfing tego komputera łącznie z zasilaczem.