Problem z grafiką i odpalaniem kompa

Witam mam taki koledzy problem iz jak wstaje rano a chce odpalic kompa to komp mi sie normalnie odpala ale w karcie graficznej brak sygnału na monitorze po kilku nastu resetach badz jak jest w mieszkaniu juz zrobi sie ciepło komputer odpala i chodzi bez zarzutu oco w tym chodzi ?

sprawdzałem karte na innym kompie i chodzi normalnie ,podmieniałem karte i u mnie jest w kompie to samo a w innym działa normalnie oco chodzi?

Podaj informacje na temat sprzętu. Model karty,płyty itp.

płyta główna MSI b150 m3
procek i5 6600k
karta graficzna AMD r7 370 2gb
ram 8gb cl 15 ddr4
zasilacz 650wat OCZ
no i dysk jeden ssd 120gb i drugi sata 3 talerzowy
no i chłodzenie be queit x5 w obudowie i na procku spartana lt3

Przełącz monitor na kartę graficzną zintegrowaną i sprawdź, np. rano, czy będą takie same objawy.
Dobrze by było na te czas prób wymontować z komputera kartę PCI/AMD.

powiem tak nie wiem czy to nie bedzie problem zimnej płyty głównej

Tak może być! Dlatego proponuję tę próbę z kartą graficzną zintegrowaną. Jeśli na niej będzie wszystko OK, to należy przypuszczać, że uległa uszkodzeniu elektronika płyty głównej, sterująca kartą graficzną PCI. A może ta karta jest niedociśnięta w slocie, lub slot (styki) brudne, zaśniedziałe itp.?

Trzeba brać pod uwagę odkształcenie styków slotu PCI-E pod wpływem temperatury i grawitacji. Spróbuj podeprzeć czymś kartę, aby prawy górny narożnik nie “zwisał”

Temat do zamknięcia winowajca tego problemu była płyta główna , problem był z płyta taki ze była płyta zimna
pozdrawiam

wymieniłem płytę na nowa