Problem z Grafiką.. lub Płytą Gł..?

Witam,

mam mały dylemat… mianowicie dostałem uszkodzony komputer… Po włączeniu wydawał z siebie 3 sygnały POST (1 długi i 2 krótkie… czyli grafika). Na wszelki wypadek posprawdzałem wszystko… dalej to samo czyli ciemno… (płyta ASUS A8NE FM/S, grafika Ati Radeon X700SE 256 PCI-E). Wsadziłem więc grafikę z mojego kompa i działa (Ati 2600HD)… Więc myślę sobie uszkodzona karta… nie dawało mi to spokoju, wsadziłem ją do mojego kompa i… ku mojemu zdziwieniu działa… Teraz pytanko… czy problem leży po stronie płyty głównej? Wiem, że ta płyta to raczej “bubel” produkowany do kompów FS… BIOSu raczej do niej nie znajdę… Miał ktoś podobny problem? A może grafika jest “dziwna”… ?

pzdr

ot zwykła niekompatybilność.

Ja troche na inny temat:

MAM pytanie czy jest mozliwość sprawdzenia temp. na mostku bo zakładając pentagram karakorum obruszyłem na nim radiator i musiałem zdjąć go.Orginalna pasta była dość twarda i niechcałem sie siłowac bo 1raz w zyciu coś takiego robiłem(wymiana radiatora na procku -> i zdejmowanie radiat. mostka) więc dołożyłem ciutke tej pasty od karakorum i załozyłem z powrotem na mostek

czy taka kombinacja nie popsuje czegoś? komp działa stabilnie

nic się nie powinno stać aczkolwiek nadmiar zeschniętej pasty negatywnie wpływa na właściwości termoprzewodzące.

Ponoć komp zaskoczył raz na początku (po skręceniu) i wywaliło instalke Xp w połowie kopiowania plików… od tego czasu tyle widzieli ekran z tej grafy…

dodam ze mam wentyl 5x5 na tym radiatorze

  • ale chyba jak by sie mostek przegrzewał to komp wy wariował co???

a grałem w farcry2 czyli obciązyło troch e kompa i sopkojnie wsio chodzi

skoro stabilnie chodzi to nie ma się w zasadzie czym przejmować.

a w razie czego płyta ma jeszcze 3 latka gwarancji :confused: