Problem z grafika na stronach www (chyba)

mam problem z grafika (chyba) chodzi o to ze nie wyswietkaja mi sie w calosci strony albo np wyswietlaja sie w caosci ale np sa same napisy i niewiadomo gdzie co jest hmm trudno mi to wytlumaczyc :?

Zainstaluj odpowiednią Jave. MOże masz starszą wersje javy albo coś :wink:

juz instalowalam i nic ;/ a tak pozatym to nie dzieje sie tak ciagle tylko czasami i np czasem nie moge korzytac z opci na stronie np wybrac czegos itp

Może z przeglądarką coś nie tak ??

A TUTAJ DODAJE ZDJECIE STRONY NA KTOREJ MI SIE TAK ROBI BO NIUMIEM TEGO WYTLUMACZYC MOZE JAK KTOS ZOBACZY JAK TO WYGLADA TO MI POWIE O CO CHODZI:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a8 … ae383.html

A masz inną przeglądarke ?? np. internet explorer - jak tak to zobacz czy tam też tak jest

jest lepiej niz na zdjeciu ale tez nie wyswietla calej zawartosci strony ;/

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 20:37

a wlasciwie to wyswietla :stuck_out_tongue: tylko ze po jakims czasie:P

Może masz słaba prędkosć netu ??

neostrada 512 to chyba nie jest slabe :slight_smile: 8)

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 20:42

ale proboj dalej czekam na pomoc :smiley: :lol: :stuck_out_tongue: :wink:

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 22:21

jak ktos bedzie wiedzial to niech da znać jest to uciązliwe ;/

Hm, to mi faktycznie wygląda na niewydolność łącza. Przeglądarka zbyt długo oczekuje na odpowiedź serwera i przerywa proces wyświetlania strony w jakimś momencie.

Zresztą sama widzisz…

Zainstaluj firefoxa i dodatek fasterfox. Włącz odpowiednie ustawienia i powinno być lepiej.

odpowiednie ustawienia hmm… tzn jakie? i skad mam sciagnac t :smiley:

Złączono Posta : 16.02.2007 (Pią) 18:59

kurde nie napisalo sie wszystko wiec dokoncze :Pskad mam to sciagnac tylko nie odsylajcie mnei na inne fora podajcie konkretnie :stuck_out_tongue: dziekuje

Jak to skąd?

firefox.pl

Najlepiej zainstaluj Firefoxa. Ja też tak miałem jak Opere zainstalowałem pozdro :slight_smile: