Problem z grafiką przy oglądaniu filmików- pikseloza

Witam. Od dziś mam problem z grafiką, dotychczas wszystko było w porządku. Otóż podczas oglądania filmu na platformie IPLA co jakąś chwilę zacina się, spowalnia, rozmazuje, pikselizuje się obraz, co wygląda w ten sposób:

t3u5ltn6kca9.jpg

j394678xbda3.jpg

potem na moment znów wszystko wraca do normy, jednak za parę sekund znów jest to samo. :frowning:

Na 100% nie jest to wina filmu, na drugim laptopie wszystko elegancko śmiga. Restartowałam system- nic nie pomogło. Sterowniki karty graficznej też sprawdzałam i są aktualne.

Chciałabym wiedzieć czym to jest spowodowane, czy pada mi karta graficzna? Jak to naprawić? Proszę o pomoc.

Moja karta graficzna to: AMD Radeon HD 6470M

Filmy w HD można spokojnie oglądać na 64mb karcie graficznej. Do tego potrzebny jest lepszy procesor i 1gb ramu.

Skupiłbym się na kodekach. Jakie kodeki aktualnie posiadasz w systemie? Jeżeli je posiadasz, odinstaluj je, zrestartuj system, następnie wgraj te: http://www.codecguide.com/download_k-li … andard.htm

Przy instalacji daj Hide most functions albo Basic install (zapomniałem jak to szło).

Czy to tylko się dzieje na ipli? Czy na YouTube, Twitch, Ustream lub nawet przy normalnym odtwarzaniu również obraz pikseluje?