Problem z Grafiką Radeon 4870

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z Kartągraficzną ( w podpisie), problem jest następujący podczas grania w różne gry (wszystkie oryginalne) wskakują mi “klatki”, czasem ekran robi się zielony w paski itp. pozostaje tylko restart kompa ?! :expressionless: problem jest głównie podczas grania w GTA IV, natomiast NFS się raz na 15 min przytnie ? co możne być tego przyczyną? Mogę prosić o jakieś rady, w Google nic nie znalazłem :expressionless: wykluczam zasilacz i przegrzewanie się karty (sprawdzałam i wszystko w normie).

To sprawdź i wgraj od nowa softa. ^^

haa… odezwał się ? jak bym to umiał to bym to dawno zrobił. Jak to zrobić ? nie lepiej oddać kartę do sklepu i niech oni się martwią.

Wchodzisz tutaj, wybierasz po kolei system, którego używasz, w drugim Radeon, a w trzecim Radeon HD 4800 Series i wciskasz przycisk GO!.

Pokaże się następna strona ATI Catalyst™ Display Driver, pod Downloads wybierz Polish.

W ramce " Option 1 - Full Software Suite" wciskasz DOWNLOAD i po ściągnięciu pliku uruchom go.

Dalej wszystko idzie samo :-o , sam odinstaluje stare stery i zainstaluje nowe.

Instalka od tych sterów jest najprostszą w obsłudze, jaką kiedykolwiek widziałem.

nadal to samo po odinstalowaniu i wgraniu od nowa :confused: :frowning: co może być jeszcze przyczyną ?

Purtas_00 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif