Problem z grafiką [świruje po włączeniu gier]

witam, mój problem tkwi w… odpalam np 1 gre, kończe w nią grać po czym odpalam inną i tu powstaje problem po jej odpaleniu grafika świruje, nie mam pojęcia o co chodzi, sterowniki przeinstalowalem = \ moja karta to GF 8600 GT

Mam tą samą kartę i u mnie grafa się przegrzewała… sprawdź temp everestem

hmm 52 stopnie chyba nie tak duzo = \

To temperatura po zakończeniu gry czy przed rozpoczęciem ??

w czasie jej trwania : ]

Czy ten problem występuje wtedy, gdy odpalasz konkretną grę np. grę “1” a potem byle jaką inną i występuje problem, czy jeśli najpierw odpalisz tą inną grę, a potem tą grę “1” to też występuje ten problem ??

prawie za każdym razem, czemu prawie? może z 2 razy się tak nie zdarzyło = \

Edit gdy grafika zaczyna świrować po resecie komputera, normalnie działa

Albo stery do grafiki uszkodzone, albo gra nie działa dobrze na tych sterownikach… Jaki masz Windows ?? Spróbuj jeszcze zainstalować starsze sterowniki do karty graficznej.

xp sp 3 home edition : x

adeksik18 , pobierz i zainstaluj Forceware 163.75.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

mam nadzieje, że to pomoże :] dzięki : ]

adeksik18 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif