Problem z grafiką [świruje po włączeniu gier]

(G Dworczyk) #1

witam, mój problem tkwi w... odpalam np 1 gre, kończe w nią grać po czym odpalam inną i tu powstaje problem po jej odpaleniu grafika świruje, nie mam pojęcia o co chodzi, sterowniki przeinstalowalem = \ moja karta to GF 8600 GT

(Clank) #2

Mam tą samą kartę i u mnie grafa się przegrzewała... sprawdź temp everestem

(G Dworczyk) #3

hmm 52 stopnie chyba nie tak duzo = \

(Clank) #4

To temperatura po zakończeniu gry czy przed rozpoczęciem ??

(G Dworczyk) #5

w czasie jej trwania : ]

(Clank) #6

Czy ten problem występuje wtedy, gdy odpalasz konkretną grę np. grę "1" a potem byle jaką inną i występuje problem, czy jeśli najpierw odpalisz tą inną grę, a potem tą grę "1" to też występuje ten problem ??

(G Dworczyk) #7

prawie za każdym razem, czemu prawie? może z 2 razy się tak nie zdarzyło = \

Edit gdy grafika zaczyna świrować po resecie komputera, normalnie działa

(Clank) #8

Albo stery do grafiki uszkodzone, albo gra nie działa dobrze na tych sterownikach... Jaki masz Windows ?? Spróbuj jeszcze zainstalować starsze sterowniki do karty graficznej.

(G Dworczyk) #9

xp sp 3 home edition : x

(Seba86mu) #10

adeksik18 , pobierz i zainstaluj Forceware 163.75.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

(G Dworczyk) #11

mam nadzieje, że to pomoże :] dzięki : ]

(Frog) #12

adeksik18 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif