Problem z grafiką The Sims 2

Witam, mam oto taki problem z The Sims 2 :

sims2ep9201101211914394.jpg

Jak widać, przez sciany zatrzymują się jakieś dziwne piksele. Nie dzieję się to jak ruszam kamerą, jak zatrzymam - tak się robi. I do tego ta czarna siateczka, jakoś dziwnie się coś buguje. Teraz dam inne ssy:

sims2ep9201101211914510.jpg

sims2ep9201101211914293.jpg

Widzicie? Nie wiem co to moze być, ale proszę was o pomoc bo to strasznie denerwuję. Robi się tak w trybie życia i budowania itp.

Mój komp :

AMD Athlon2 x4 3.0ghz

Grafika : Nvidia GeForce 430GT

Ram : 4gb ddr3 1337 mhz

Windows 7

To co już zrobiłem:

-zamiana rozdziałki (nie pomogło)

-szukanie na innych forach (od tygodnia nikt nie odpowiedział -,-)

-sprawdzałem grafikę - 100% ok

-Nie widziałem podobnej sytuacji

-Patrzyłem w ustawieniach simsow, nic nie ma co by pomoglo temu

Myśle że komp jest dobry, grafika też bo nawet na laptopie gram w simsy ale takiego czegoś nie mam. Sterowniki do grafy i wszystkiego sa zainstalowane DX11 itp. Nie wiem co to moze być. Ma ktoś jakieś pomysły?

Botanic , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Może ponownie zainstaluj lub coś z wersją direct albo stery od grafiki czasem występują błędy :slight_smile:

Reinstalowałem 2x (sorki zapomniałem tego napisać) i grę i sterowniki. Nie wiem co jest przyczyną tego “buga”. A jak widać denerwuje to jak nie wiem co :slight_smile:

A może detale gry?

Pisałem już że grzebałem w opcjach gry, i w graficznych i w innych i nic nie dało. Komp nie jest za słaby, grafika daje rade z najnowszymi grami na full detalach a simsy nie mają dać rady :D?

Powiem Ci ,że dziwny problem. Nie wiem co może pomóc :wink: Może po prostu błąd gry? czasem bugi się zdarzają i chyba tak jest w tym przypadku :roll:

DirectX 9.0c zainstaluj

Zmień zgodność na XP SP3

Jeśli nie pomoże sprawdz grafe pod względem pamięci

Sprawdzałeś grafikę czyli co robiłeś? 3dmark? Jak wygląda sprawa przy innych grach w 3D?

Grafika jest w 100% sprawna. W gry jakie grałem to NFS ten najnowszy - działa. Farming Simulator - działa, nie ma żadnych bugów graficznych i nic innego - po prostu full wypas. Co do simsów, nie wiadomo który dodatek zawinił , ponieważ mam wszystkie zainstalowane. Męczyłem sie 2h z przeinstalowaniem ich i nadal to występuję.

Sims 2 to nie najnowsza gierka, a uruchamiasz ją na najnowszym Win7, wgraj aktualizacje do tej gry http://thesims2.ea.com/update/

Zpatchowane wszystko mam.

@edit

Odkryłem problem, był to basen którego tekstury gdzieś w plikach gier uciekały. Przekopiowałem teksturki z innych simsów i wszystko działa. Można zamknąć :wink:

Witam. Mam ten sam problem. Możesz mi dokładnie napisać jak to trzeba zrobić (jak krowie na rowie). Z góry dziękuję.