Problem z grafiką w battlefield 3

Siema! Mam problem z battlefieldem 3. Działa mi tylko na niskich ustawieniach graficznych - inaczej laguje. Mimo to też od czasu do czasu zdarzają się lagi, a to trochę przeszkadza…

Mój sprzęt:

AMD Athlon X2 3.0 GHz

2 GB RAM

Nvidia GeForce 1GB RAM ( nie wiem jaki konkretnie model, ale to podam jak wrócę już do domu)

Windows 7 Ultimate 32 BIT.

Może to wina komputera? Jak myślicie?

Masz pewnie karte graficzną do bani a poza tym 2 GB ram to o połowę za mało na Win7 + Batelfield 3

podaj dokładnie jaką masz kartę

Sprawcą lagów zapewne jest procesor który na wyższe detale niż minimalne się nie nadaje, chyba że podkręcisz go na ok.3.8 GHZ to może średnie pociągnie. Tak jak up. 2GB to za mało do BF3, przydało by się 4GB. No i niewiadomi jaką masz kartę, ale na chwilę obecną jeśli chcesz grać komfortowo na min. lub śr. to musisz dokupić ramu i podkręcić procesor. Jeśli chcesz coś modernizować to podaj jaki masz zasilacz. :wink:

Karta - GeForce GT 240

Hmmm… Procesor? Na laptopie mam intel core i3 2.4 GHz i normalnie chodzi na średnich - 0 lagów. Tylko że tam 6GB RAM…

i3 a Athlon x2 to niebo a ziemia. Zresztą i3 ma 2 rdzenie i 4 wątki. Karta graficzna też nie najlepsza, co tu dużo gadać żeby grać komfortowo trzeba dokupić ramu, podkręcić cpu i kupić nową grafikę. Jeśli chcesz modernizować to podaj model płyty głównej, jaki masz zasilacz i jaki masz dokładnie ram.

Zasilacz - 220 V

Płyta Główna - nie wiem, w programie everast pisze “nieznane”. Jak to sprawdzić?

RAM - Przy włączaniu komputera mam DDR2.

Powiedz co mam najpierw kupić i ile to wszystko będzie mnie kosztowało :slight_smile:

Pobierz CPU-Z z tej strony http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html i tam będziesz mieć model płyty głównej w zakładce Mainboard. Co do zasilacza to podaj markę i moc!

Co do kosztów to najpierw Ty napisz ile możesz dać a dopiero wtedy my możemy coś powiedzieć, ponieważ teraz nie znamy Twojego budżetu więc ciężko nam doradzić…