Problem z grafiką w Call of Duty 1


(gtw_-_mati) #1

Kiedyś grałem w Call of Duty 1 i gra bez problemu chodziła, jednak po ponownym zainstalowaniu i po włączeniu gry nie ma dzwięku, a na każdej mapie brakuje części tekstur (szare pola zamiast ścian, drogi itp.).

Gierka orginalna, mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej + directx 9.0c. Grę instalowałem 3 razy i za każdym razem dzieje się to samo:/ Może ktoś miał kiedyś podobny problem i wie jak temu zaradzić??

Konfiguracja mojego komputera to:

Athlon 3000+ (2 ghz), 512 MB RAM, Radeon 9600.

Może ktoś miał kiedyś podobny problem i wie jak temu zaradzić??


(przemox) #2

Może zacznij od tego, by po odinstalowaniu gry wyczyścić rejestr i zeskanuj CCleaner: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1125&t=88. Usuń też ręcznie folder w Program Files. Dopiero wtedy ponownie instaluj.


(Sieja1) #3

Zainstaluj to i powinno byc dobrze:

http://landhell.fpp.pl/cod/index.php?PAGE=down&FILE=wxp-w2k-cod-7-96-012324e.exe&DIR=patche


(gtw_-_mati) #4

Dzięki wielkie wasze rady bardzo mi pomogły i gra już dobrze chodzi!!

Jeszcze raz dziękuję !!


(Myslofan456) #5

Witam, jestem pierwszy raz na forum, także to mój pierwszy post :wink: Przeglądałem inne fora internetowe, znalazłem właśnie to, gdzie opisany jest podobny problem do mojego z Call of Duty. Mam dokładnie taki sam problem.Kiedyś gra chodziła bez problemu, ostatnio naszło mnie na powrót do przeszłości i zainstalowalem Call of Duty. Porady opisane w oby dwóch postach niestety mi nie pomogły. Może macie inne pomysły na rozwiązanie tego problemu z tą grą ?


(Damian 345) #6

Witam wszytki mam problem z grą,mianowicie kiedy ją uruchomię to po pokazaniu się menu nie mam myszki a tło to małe kolorowe kratki proszę pomóżcie bo nie wiem co mam robić z góry dziękuję