Problem z grafiką w CoD 1.1

Mam problem z grafiką w CoD 1.1.

Mam system Windows XP SP2, AMD Athlon XP 2200+, 256MB RAM, NVIDIA GeForce FX 5200

Kiedyś już miałem zainstalowanego CoDa i wszystko było OK. Teraz znowu mi się ‘zachciało’ pograć i ponownie go zainstalowałem. Instalacja przebiegła szybko i sprawnie. Jednak po uruchomieniu gry, i wejściu na server okazało się, że padła grafika, tzn. zamiast drzew, krzewów i żołnierzy są czarne kwadraty (tak jak to można zauważyć na poniższym screenie) screenna3.jpg

Na różnych forach przeczytałem, że trzeba odinstalować i wyczyścić rejestr. Zrobiłem tak i dalej to samo. Następnie zainstalowałem nowsze sterowniki do mojej karty (GeForce FX 5200), ale dalej nic. Nie wiem czym to jest spowodowane. Proszę o pomoc.

Dlaczego nie zainstalujesz patcha ?

Przecież na 1.1 nie da się grać w multi, bo serwery w CoD2 stoją na 1.3 a CoD1 na 1.4 czy tam 1.5 jak się nie mylę.

Na 1.1 normalnie gram w multiplayer. Serwery są itp. :expressionless:

To dziwne bo ja przed zainstalowaniem patcha nie mogłem się połączyć, wywalało błąd że zła wersja gry.

Moim zdaniem powinieneś zainstalować najnowszego patcha, trochę bugów w grze ta łatka naprawia, może właśnie pomoże w Twoim problemie.

Ale ja wcześniej miałem zainstalowanego CoDa 1.1 (tego samego i tak samo) i wszystko działało normalnie…Teraz po ponownej instalacji się tak zrobiło… Proszę o pomoc!

Odinstaluj grę, wyczyść rejestr z wpisów z gry.

Po tym jak grałeś kiedyś robiłeś format? Może miałeś wtedy inne sterowniki od grafy, a teraz zainstalowałeś inne i szwankują. Nie zawsze najnowsze stery są najlepsze więc myślę, że to jest właśnie przyczyna.

Już wszystko w porządku! Od kolegi wziąłem pliki z Maina, tzn. wszystkie paki… :mrgreen: Dzięki wszystkim. 8)