Problem z grafiką w ET. Artefakty?

Otóż gdy gram sobie dłuższą chwilę w ET (Enemy Territory) to po jakimś czasie albo obraz robi się czarny albo dzieje się coś takiego bladbe3.th.jpg

Czym to może by spowodowane?? Sterowniki mam najnowsze. A jeszcze myślałem, że karta się przegrzewa (nie podkręcana) ale przy otwartej obudowie dzieje się to samo.

Dark Alchemy hmm może sterowniki niedoprawowane…

Próbowałeś instalować najnowszego DirectX ??

Próbowałeś przeinstalować?? inne gry też mają coś podobnego??

Czy masz może gg włączone?

Bo na Diablo2 z dodatkiem sie tak dzialo jak ci ktos napisal…

DirectX 9.0c z Kwietnia, a GG wyłączone. Inne gry tego nie mają.

ja tak miałem identyko jak mi agp na płycie głównej sie skopało

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 13:07

jaką masz płytę główną?

Płyta głowna jak w opisie ASUS P5B.

Jeśli nic innego nie pomogło, to sprawdź zasiłkę. Co prawda 550, ale sam radek bierze 200W, podkręcony procek też trochę i to ona może się przegrzewać gdy trochę pogrywasz…:mrgreen:

Wygląda na afekty od karty graficznej.

Zapuść 3dmarka 06 pare razy i sprawdź czy też będzie występować podobna sytuacja

Lub zmień sterowniki od grafy na inne

Błażej! Niestety ale wersja 3DMark 06, którą dostałem do karty graf. nie chce się uruchomić. Kiedyś przez godzinę pisało, że bada mój sprzęt. A stery mam najnowsze. gugu007! Przy takim zasilaczu ten zestaw powinien spokojnie chodzić przy procu podręconym do 3.0 Ghz.

Ten zestaw pobiera 350-400W max

Przeinstaluj ET/postaw winde od nowa/przeczyść system/wgraj jeszcze raz wszystkie sterowniki/zobacz czy ET uruchamia się w systemie OpenGL

mi tez się wydaje się, że to wina grafy. A próbowałeś pograć w inne nieco starsze gry? Najlepiej sprubój uruchomić Return to Castle Wolfenstein, bo to ten sam silnik. Jeśli bedzie to samo to oddaj grafe na gwarancji albo poczekaj na jakieś pożądne stery.

Mam jeszcze takie pytanie. Gdzie w sterownikach ATI sprawdza się temperaturę GPU??

Ja proponowałbym sprawdzenie karty graficznej pod tą grą na INNEJ PŁYCIE GŁÓWNEJ :slight_smile:

Jakoś nie ufam Asusowi. Podobny problem miał kumpel (z 2400 na Gothicu 3) na asusie.

Sprawdziliśmy na moim abicie ip35-e i problem nie wystąpił :confused:

Pozdrawiam Inferno

P.S. Jest to trochę zabawy, ale warto :slight_smile:

Nazwij temat konkretnie, inaczej zostanie usunięty.