Problem z grafiką w fifa 09

Gdy zainstalowałęm fife 09 pierwszy raz wszystko dobrze działało tnz. gra nie klatkowała przez około 2s z tym głownie mam problem.

Po jakimś czasie znowu mnie naszla chec na fifke wiec chcialem zagrac ale gdy gralem gra klatkowala najczesciej koo pola karnego na gdzies okolo 2s. Jeszcze mam problem gdyz czasami np. peter cech zamiast miec kask jest łysy albo niektorzy pilkarze maja kwadratowe koncowki wlosów. Macie jakiś pomysł z czym to jest związane?? Dodam że mam karte GeForce 7600gt 256mb i proca 4.2 ghz i 2gb ramu 800mhz

Problem może leżeć po stronie sterowników karty graficznej.

Pobierz i zainstaluj ForceWare 93.71.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

jesli odinstaluje te sterowniki co mam komp chyba bedzie strasznie wolno chodzil :confused: apropo tego programu do usuwania sterownikow jest on bezpieczyny??? mam namysli czy nie moze skasowac plikow systemowych?

Odinstalowanie sterowników karty graficznej spowoduje zmianę rozdzielczości ekranu na 800x600, zmniejszy się paleta kolorów i ulegnie zmniejszeniu częstotliwość odświeżania ekranu.

Ale to chwilowy stan.

Wszystko wróci do normy po zainstalowaniu nowego sterownika.

Program ten usuwa tylko pozostałości po sterownikach. Nie usunie żadnych plików systemowych.

napisz mi szybko jak usunac te resztki od sterownikow karty… bo wlaczylem ten programik a jak biore nVidia to w deatalis nic nie wyswietla:/ jakby co to usunelem sterowniki od karty graficznej juz. pytam sie co zrobic bo potem niechce miec problemow ze sterownikami

Wybierz “nVidia” -> kliknij na “Clean” (teraz pojawi się lista plików do usunięcia) i potem znów kliknij na “Clean”.

mam problemik. w czasie instalowania sterownikow wyskakuje blad:

oto log jest maly wiec dodam je odrazu tutaj:

Kod błędu: -5004 : 0x80070005

Informacje o błędzie:

>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1968)

PAPP:NVIDIA Display Drivers

PVENDOR:NVIDIA Corporation (http://www.nvidia.com/)

PGUID:EFB7D050-CAD2-11D4-B34D-00105A1C23DD

$9.1.0.429

@Windows XP Dodatek Service Pack 3 (2600) BT_OTHER 0.64

prosze powiedz mi o co chodzi :confused:

Po usunięciu plików Driver Cleanerm uruchomiłeś ponownie komputer ?

Jeżeli nadal będzie problem, to zainstaluj ten sterownik do karty graficznej.

Jeżeli i to nie poskutkuje, to pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

plyte glowna mam m2n sli-deluxe. po usuwaniu plikow driver uruchomilem kompa jeszcze raz

aha i jeszcze odziwo wyskoczylo mi aktywacja windowsa chociaz byl dawno aktywowany, legalnie… mam windowsa xp home edition orginalke

Problem w tym, że chipset płyty głównej tez masz NVIDII i Driver Cleaner usunął również te sterowniki.

Zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj sterowniki do karty graficznej.

lukaszb , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

temat poprawiony… jeszcze apropo sterownikow. zainstalowalem chipset plyty glownej podany w linku i zainstalowalem sterowniki od karty graficznej i powiem ze niektore gry takie jak np. nfs carbon chodza plynniej 8) :smiley:

Witam mam problem z grafika w fifie , gracze podczas meczu wygladaja jak kukiełki, próbuje zmienic jakos grafiki na 800-600 ale nic nie daje, posiadam karte graficzna 128 mb wiem ze to mało ale moze sie da jakos grac nie musze miec full wypas grafe ani super jakosc . z góry dziekuje za pomoc

Dzień dobry wszystkim. Mój problem jest troche innej natury. Dostałem oryginalną fife 09 i wgrałem ją, wszystko poszło gładko do momentu gdy chciałem ją włączyć. Wyskoczyło mi okienko z następującą treścią: nie można uruchomić wymaganego modułu zabezpieczeń, nie można uruchomić tego programu (5007). Zainstalowałem service pack 2 bo nie miałem wcześniej(tylko windows Xp professional), zainstalowałem ponownie gre i znów to samo… wszystkie wymagania sprzętowe mam wporządku… Czy ktoś mógłby mnie nakierować co powinienem zrobić by włączyć grę? Bardzo mi na tym zależy… Z góry dziękuje

Morze SP3 jak to nie pomorze to reklamacja gry.