Problem z grafiką w grach nvidia Ge Force 8600

Witam

Przejde odrazu do rzeczy. W niektórych grach wala się grafika. Opisze kilka problemów: w Colinie Dirt nieraz gra poprostu zwalnia, drastycznie spada ilość fps i nie da się jeździć, muszę wyjść z gry i wejść jeszcze raz. World in conflict: Tekstury się walą nieraz, gdy gram, lecz fps nie spada, wystarczy zrobić przerwe i nacisnąć alt+tab i jeszcze raz wejść, aby wszystko wróciło do normy. W innych grach nie mam problemów (nfs pro street, GTA san andreas czy unreal Tournament 3).

zainstalowałem najnowsze stery do mojej 8600 GT - przed formatem miałem starszy sterownik i wszystko było ok. Proszę o pomoc, ewentualnie link do starszego steownika :slight_smile:

A na jakich ustawieniach grasz w Colina ?

Ta karta jest za słaba do tych gier , jedynie na niskich detalach i niewielkiej rozdzielczości.

Może również karta Ci się za bardzo grzeje , jaką masz temperature karty w stresie ?

Przed formatem grałem w Colina na srednich detalach i chodziło miodzio wszystko, a teraz nie. Zainstalowałem nawet stary sterownik 174.15 i mi pyspieszyło ale nadal po kilku minutach gra zwalnia i to samo :frowning:

Może grafika się Tobie przegrzewa (mamy ostatnio dość ciepło)?

Nie wiem, czy RivaTuner chodzi na Viście, ale można w niej nagrywać co dzieje się z temperaturami grafiki).

Jak nie, to zobacz nawet teraz w evereście Ultimate.

Hehe moze masz rację :slight_smile: . Poczekam, aż będzie zimno i spróbuje se pograć heh :stuck_out_tongue:

EDIT:

Zaraz sprawdze temperaturke w Evereście

Nie moge sprawdzic temp. bo mmamm wersje trial :frowning:

Dziwne, w wersji trial: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.50.1330

w komputer->czujnik powinny one być wyświetlane. Zawsze pokazywały się.

ok mam 76 stopni C w stanie spoczynku, jutro sprawdze, ile mam podczas gry

76 w spoczynku na tej karcie ?

To co Ty masz , chłodzenie pasywne ?

Tyle co sprzedałem tą kartę , miałem wersje sonic od palita i ona w spoczynku miała 48- 50 stopni.

Na Crysisie temp . nie doszła bardziej niż do 65 stopni.

Ona Ci się stanowczo za bardzo grzeje.

Wiem, ale to przecież komp od HP, więc chyba powinien mieć dobre chłodzenie :? Może to daltego, że na dworze jest 30 stopni, a u mnie w domu grzeje od dachu i mam jeszcze goręcej… Właśnie przed chwilą grałem w Blitzkrieg 2 czy jak to sie tam pisze :stuck_out_tongue: - 82 stopnie. Wydaje mi się, że obudowa tesh jest za gruba…

Że komp od HP to myślisz że jest on rewelacyjny , na dodatek ze świetnym chłodzeniem ?

Oj , nie zawsze tak jest.

Wiesz nigdy nie miałem, a kolega - informatyk zachwalał…

Może napisz co Twój komp ma w środku , będzie nam na przyszłość łatwiej. :wink:

A ja wpadłem na takie pytanko… Mianowicie jakto jest w takim razie z kompami np. w Afryce?? :smiley:

edit:

no i włączyłem kompa po nocy i tuż po starcie procesor graficzny miał 66 stopni…

Albo masz pasywne chłodzenie na grafice , albo wiatrak ci się nie kręci .

Zobacz do środka , inaczej to możemy gdybać i ta dyskusja jest bezpodstawna.

A jak ma być z kompami w afryce ?

Myślisz że szaman w wiosce ma kompa ?

Jak ktoś mieszka w domu i go stać to ma klime , zresztą temperatura w pomieszczeniach nie musi mieć 40 czy więcej stopni.

Już nawet na południu europy domy buduje się tak by się nie nagrzewały w dzień od słońca.

Wszystko się kręci… Komp nowy kupiony pól roku temu… Zauważyłem, że 75 stopni to jest stała temperatura, do której karta zawsze wraca po 2 minutach zawsze…

Te 75 stopni to mam rozumieć, że główna granica określona jest nie??

Słuchajcie po przyjeździe z wakacji po włączeniu kompa sprawdziłem temperature odrazu i jest 56 stopni, a dziś u mnie nie jest tak gorąco… :evil:

Nie wie co ci się stało dlatego ja ludziom polecam programy Drive Detective aby mieli pewność że to nie sterowniki szkodzą :slight_smile: a ogólnie to temperatura chyba nie dobra choć mój kolega ma 50 na 8600 GT Sonic+.

Pozdrawiam

Skąd mogę takowy sciągnąć??