Problem z grafiką w grze Red Faction

Siemka All Zakupiłem nowy komputer i chciałem se pograć w Red Faction instalowała sie normalnie, uruchomiła sie tez normalnie, ale jak wałczyłem grę to ujrzałem taką grafikę:

redfactiongo9.th.jpg

Na innym forum przeczytałem ze gra nie działa poprawnie z grafikami GF serii 8, niestety wymiana grafiki na starsza czy tam nowsza nie wypali, na starsza bo nie mam takiej, na nowsza nie mam kasy, opisane tez było żeby włączyć zintegrowana grafikę ale takiej nie posiadam w swojej płycie głównej, mam zaktualizowana grę do najnowszej wersji 1.20.

Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to bardzo proszę o pomoc zależy mi żeby ta gra działała poprawnie. :frowning:

Przepraszam za ten temat ponieważ już taki był ale rok temu nikt na niego nie odpowiadał wiec założyłem nowy. :frowning:

a jaką masz grafe ???

GF 8600GT 1024MB Palit

GF8600GT

miałem taki sam problem jak ty ale przy GF2

wystarczyło przestawić w opcjach z direct 3d na dolby coś tam, ale przed uruchomieniem gry w konfiguracji

A ja znam lekarstwo! Zainstaluj nieoficjalnego antycheatera o nazwie PureFaction a przy okazji pozbedziesz sie tych artefaktów.

Miłego pykania po necie/walki z uciskiem ULTORu :wink:

Musisz wgrać patch pure faction.

theburlak , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978