Problem z grafiką w grze Worms 04 . Totalna Rozwałka

Kiedy włączam grę wyskakuje mi okienko w jakiej grafice mam odtworzyć grę i co ile dni mam odświeżać . Wybieram grafikę 1024 na 768 .

Gra się włącza 10min. I ciągle obraz się zacina , a jak po długim czasie czekania włączam grę to i w środku też się zacina .

Za to grafika 800 na 600 działa szybko i dobrze .Problem w tym że kiedyś grałem w tą grę na tym samym sprzęcie i grafika 1024 na 768 działała doskonale . Nie wiem co robić . :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: Proszę o pomoc .

Jaki masz sprzęcior?? Powyłączaj programy działające w tle i te które masz uruchomione i spróbuj wtedy gre uruchomić.

witam . mialem kiedy gre ktora mi sie wlanczala ale byl czarny ekran i sie okazalo ze kodeki do filmow tez sie wlanczaj nie wiedziec czemu.a wszyskto bylo okej jak usuwalem kodeki. sprawdz czy przy wlanczaniu gier wlanczaja sie jakies kodeki jesli nie to moze cos nie tak ze sterami .