Problem z grafiką w każdej grze

od kilku miesięcy w grach zaczyna mi się psuć obraz.poprostu gram sobie a nawet czasem jestem w menu i poprostu ubraz staje się jakby czerwony.niewiele widze.najgozej jest przeczytac napisy.poprostu trzeba uruchomic ponownie kompa gdyż samo wyjście z gry nie wystarczy.lecz potym jak uruchomie kompa i włącze gre albo po kilku sekundach czasem minutach albo godzinach i tak stanie się to ponownie.co powinienem wymienić?karte graficzną,monitor czy może płyte główną po której wymianie zaczeło się tak dziać?ale kupiłem ją od zaufanego człowieka który nic lewego by mi nie wcisnął.

Jestem wielkim jasnowidzem i widzę że na twoim MX440 64MB padła pamięć. Ale możliwe że zaraz odezwie się inny jasnowidz i odkryje że masz inną kartę :twisted:

Nie przyszło ci do głowy że jak nie podasz całej konfiguracji to nie dostaniesz sensownej pomocy ?

Karta graficzna sie przygrzewa lub jest uszkodzona.

Może i tak ale nadal nie wiemy jaka?

Każda karta graficzna sie przegrzewa tak samo :stuck_out_tongue:

No tu się zgadzam z tobą Ford. Próbowałem tylko pokazać nowemu koledze że należy podawać konfig albo mieć go w stopce. W tym konkretnym przypadku można sądzić że siada grafa lub wentyl od niej ale jak będzie miał inny problem to to może być łatwiej pomóc znając sprzęt który współpracuje w jednej obudowie.

Witam. Ja tak kiedyś miałem jeszcze ze starym monitorem… Kolory były pozmieniane a przyczyną tego był spalony bezpiecznik w monitorze. Znajomy wymienił bezpiecznik i działa do tej pory (nawet po upadku z roweru jak z sylwestra wracałem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :smiley: :smiley: :smiley: ) pozdrawiam 666_karol_666