Problem z grafiką żadna gra nie chce chodzić

mam taki problem że żadne gry nie chcaą mi chodzić bo ciagle wyskakuje coś o grafice komputer miał niedawno robiony format w sklepie ale sterowniki mi instalowali

Konkretnie co “wyskakuje” ?

Komunikat błędu ? Jeżeli tak, to podaj jego treść.

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Ekran (karta wideo)

Jaki posiadasz system operacyjny ?

Nazwa płyty głównej Lenovo ThinkPad R61e

karta wideo Mobile Intel® 965 Express Chipset Family a mo system operacyjny to xp

integra nie daje rady grom

ale przed formatem fifa O9 mi chodziła a teraz nie chodzi

sew18 , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty graficznej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

gdy istaluje to drugie to wyskakuje ze poprawnosc instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla teo komputera. Uzyskaj odpowiedni sterownik od producenta komputera. Instalator zakończy działanie.

na lenovo masz partycję recovery naciskasz guzik z kluczykiem podczas uruchamiania lapa tak jakbyś wchodził w bios tylko nie f2 a ten kluczyk robisz przywracanie z ukrytej partyecji komp ci się sformatuje i zainstaluje wszystko jak miałeś od nowości potem zainstaluj fife i graj pewnie jakiś błąd w sofcie przy instalce w sklepie poszedł i tyle dobrze też by było wcześniej bios zupgradować bo lenovo puszczało sporo serii z lipnym softem do płyt

nie chce od nowa formata robić

sew18 , a spróbuj jeszcze raz pobrać ten sterownik do karty graficznej i zainstalować go.

Jak napisałem tamtego posta, to edytowałem go, bo podałem zły link (dla Win. Vista) i może właśnie pobrałeś ten nieodpowiedni sterownik, zanim zdążyłem poprawić.

Spróbuj teraz.

ściągłem jesce ra ale jednak dalej to samo

Dodane 23.01.2009 (Pt) 21:18

i jak pomoze mi ktos