Problem z grafiką żadna gra nie chce chodzić

(Sew18) #1

mam taki problem że żadne gry nie chcaą mi chodzić bo ciagle wyskakuje coś o grafice komputer miał niedawno robiony format w sklepie ale sterowniki mi instalowali

(Seba86mu) #2

Konkretnie co "wyskakuje" ?

Komunikat błędu ? Jeżeli tak, to podaj jego treść.

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Ekran (karta wideo)

Jaki posiadasz system operacyjny ?

(Sew18) #3

Nazwa płyty głównej Lenovo ThinkPad R61e

karta wideo Mobile Intel® 965 Express Chipset Family a mo system operacyjny to xp

(Elfuego1) #4

integra nie daje rady grom

(Sew18) #5

ale przed formatem fifa O9 mi chodziła a teraz nie chodzi

(Seba86mu) #6

sew18 , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty graficznej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

(Sew18) #7

gdy istaluje to drugie to wyskakuje ze poprawnosc instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla teo komputera. Uzyskaj odpowiedni sterownik od producenta komputera. Instalator zakończy działanie.

(Jahro25) #8

na lenovo masz partycję recovery naciskasz guzik z kluczykiem podczas uruchamiania lapa tak jakbyś wchodził w bios tylko nie f2 a ten kluczyk robisz przywracanie z ukrytej partyecji komp ci się sformatuje i zainstaluje wszystko jak miałeś od nowości potem zainstaluj fife i graj pewnie jakiś błąd w sofcie przy instalce w sklepie poszedł i tyle dobrze też by było wcześniej bios zupgradować bo lenovo puszczało sporo serii z lipnym softem do płyt

(Sew18) #9

nie chce od nowa formata robić

(Seba86mu) #10

sew18 , a spróbuj jeszcze raz pobrać ten sterownik do karty graficznej i zainstalować go.

Jak napisałem tamtego posta, to edytowałem go, bo podałem zły link (dla Win. Vista) i może właśnie pobrałeś ten nieodpowiedni sterownik, zanim zdążyłem poprawić.

Spróbuj teraz.

(Sew18) #11

ściągłem jesce ra ale jednak dalej to samo

-- Dodane 23.01.2009 (Pt) 21:18 --

i jak pomoze mi ktos