Problem z grafiką

Zmieniłem karte z 9200 se na radka 9550 i pojawił sie problem- na katalistach 4.6 chodzi i nie da sie podkręcić, przy próbie wrzócenia najnowszych restart i … ponowny restart, ale daje sie uruchomic jedynie w awaryjnym. Przerzucę z powrotem na stare i chodzi, czy ktos mi pomoże??

http://www.omegadrivers.net/ pobierz z tąd stery, nowe od ati mają jakąś blokade i nie idzie ich podkręcać, więc stosuj omegi…

co do radzia to przed instalką nowych sterów powinno się wywalić do “czysta” stare… jest nawet taki programik co usówa stery od ati… DCleaner_Omega

DCleaner_Omega- skad go wziąść, nigdzie go nie ma.

a sprawdzales jak sprawa wyglada na catalyst 5.1 ???

co prawda ja mam radka 9600xt , ale stery wydaja sie w porzadku

no przeciez dal ci linka do strony omegi !!jakiej firmy kupiles radka( jak gigabyte to jestem ci wstanie wyslac bios z radeona 9600xt olbrzymia roznica w predkosci i cenie) krec przez bios i korzystaj z catalistow !!

Post nr 1:

co do twojego radeona 9550 to zależy jaki on jest i na jakich kosciach.Ja mam radeona 9550 gigabyta na pamiatkach hynixa i jest podkrecony425/525mhz. Z tego co wiem to niewszystkie radki 9550 dadzą sie podkrecic przykładem jest HIS :smiley:

Post nr 2:

Aha i niepodkrecaj omegami tak jak kolega NEON wczesniej ci napisał


Używaj opcji Zmień

Asterisk