Problem z grafiką

Witam serdecznie.
OD jakiegoś czasu mam problem z komputerem, wydaje mi się że może być to problem ze sterownikiem grafiki aczkolwiek nie jestem pewny. Po uruchomieniu komputera na monitorze pojawiają mi się kolorowe paski, mieszają się kolory a po chwili wywala czarny ekran. Komputer cały czas chodzi ale monitor przestaje działać. Zamieszczam logi z FRST i z góry dziękuję za pomoc. Shortcut.txt (50,1 KB) Addition.txt (28,4 KB) FRST.txt (142,1 KB)

Raczej nie ze sterownikiem grafiki, ale z karta graficzna. Konkretnie na 90% nadaje się na śmietnik/do pierkanika i na smietnik.

Diagnoza tego problemu to nie zabawa na logach, ale podłaczenie karty do drugiego komputera : będzie problem- zepsuta, uruchomi się i będzie działać przez jakieś czas OK, to szukamy dalej. :slight_smile:

Inaczej/na odległosć nie zrobisz diagnozy.

W porządku dziękuję za odpowiedź. Jutro sprawdzę na innym komputerze czy działa. Dodam jeszcze że w trybie awaryjnym śmiga normalnie

To akurat zdarza sie, powiedz jaka to karta. W trybie awaryjnym nie łąduje sterowników, tylko uniwersalne, cos tak kojarzę. Jeżeli to Jakieś Radeon 8000 czy NV 600, to wiek by potwierdzał zgon. :wink:

Jak będziesz na drugim PC, to zainstaluj sterowniki i zrób z 15 minutowy test lub odpal jakąs grę wymagającą.

Karta to Nvidia geforce Gtx 770

Pozdrawiam

Gorąca bestia, jak juz beziesz test tam robił, to sprawdź też temp. , może pasta zaschła na kamień i stąd zabawa, ale watpię.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.