Problem z grafiką

(Antylopa7) #1

Problem polega na tym że zainstalowałem sobie grę MuOnline, ale po włączeniu wszystko jest niebieskie i gra chodzi bardzo bardzo wolno. Kiedyś już o tym pisałem i można to było załatwic poprzez zainstalowanie starszych sterowników. Jednak jak wiadomo barzdiej się opłaca miec nowsze sterowniki, a starszych to i tak nie wiem gdzie szukac. Co powinienem zrobic by gra działała poprawnie nie instalując starszych sterowników??

(Spam) #2

:arrow: http://drivers.softpedia.com

Bez starszych sterowników raczej się nie obejdzie.

(Jojo K) #3

na dzien dzisiejszy MU jest gra coraz bardziej wymagajaca. Jaka masz karte graficzna?? Wasacz ma racje wgrywanie starsszych sterownikow daje wlasciwe efekty wykorzystania grafy niz sterowniki nowe tzn wielokrotnie podawane modele sterownikow nie odpowiadaja karta starszej generacji. Jest to bardzo proste jesli no jest Nvidia to przezd instalacja nowego sterownika upewnij sie czy odpowiada ona twojej karcie.

1. plik instalacyjny rozpakuj odnajdz plik info i bedziesz widzial czy obsluguje twoja karte a rzecza bardzo wazna jest to czy jest zgodnosc szczegolnie z directX nigdy nei instaluj directX wyzszego niz obsluguje twoja grafa gdyz moze to zaszkodzic.

(Antylopa7) #4

Moja karta graficzna to nVidia GeForce2 MX/MX 400

Złączono Posta : 23.08.2006 (Sro) 13:46

Jest jeszcze jeden problem. Jak instaluję sterowniki, nawet te starsze to wyskakuje mi co chwile informacja, że stery nie przeszły testów zgodnosci czy coś takiego. O co chodzi??

(system) #5

Prawdopodobnie chodzi o to, że pobrałeś sterowniki nie do twojej karty graficznej... A jak pozostałe gry chodzą na twoim kompie ?? Czy też są jakieś problemy, czy też występują one tylko z MU Online ??